Elektroninių parduotuvių kūrimas

Kadangi šis amžius yra naujųjų technologijų amžius, taigi kiekviena įmonė nori būti matoma ne tik parduotuvių vitrinose ar žurnalų puslapiuose, bet ir eletroninėje, internetinėje erdvėje. Kiekviena įvairias paslaugas teikianti įmonė arba tam tikrais produktais prekiaujanti įmonė svajoja apie prisistymą elektroninėje erdvėje. Patekus į internetinę erdvę yra kur kas lengviau prisistatyti ir pritraukti naujus klientui. Klientai, užsukę į Jūsų internetinę erdvę gali niekienio netrukdomi paskaityti visus prekių ar paslaugų aprašymus. Elektroninių parduotuvių kūrimas – tai mūsų įmonės sritis, kuri Jūsų nenuvils. Susikurta internetinė erdvė ne tik pritrauks naujus klientus, bet ir padės būti matomam prekės ženklui.

elektroniniu parduotuviu kurimasMes galime sukurti Jūsų įmonei internetinį puslapį, kuriame pirkėjai be vargo galės rasti visą reikiamą informaciją, susijusią su Jūsų įmonės teikiamomis paslaugomis ar produktais. Galės iš arčiau susipažinti su parduodamais gaminiais, rasti ir perskaityti išsamius produktų aprašymus.

Elektroninių parduotuvių kūrimas

Be internetinių tinklalapių kūrimo mūsų agentūra užsiima internetinių parduotuvių kūrimu. Tai suteikia pirkėjui ne tik apžiūrėti Jūsų produkciją ar pasidomėti plačiau apie Jūsų teikiamas paslaugas, bet ir užsisakyti prekes bei paslaugas. Apsipirkinėti su krepšeliu, kuris pirkėjui bet kuriuo apspirkimo metu leis užmesti akį į pirkinių krepšelio turinį, leis keliais pelės paspaudimais pašalinti nepageidaujamas prekes iš krepšelio. Taip pat pirkėjai bet kuriuo metu galės papildyti krepšelio turinį. Lengvas atsiskaitymas garantuoja Jūsų sėkmę. Klientui yra siūloma atsiskaityti už įsigijamas prekes ar paslaugas jam patogiausiu būdu. Suteikiama galimybė apmokėti programa naudojantis elektronine bankininkyste arba atsiimant prekę mokėti grynaisiais.

Be to, pirkėjui suteikiami patogūs variantai dėl prekės atsiėmimo – egzistuoja galimybė atsiimte prekę įmonėje arba jį aptarnaujančiame klientų aptarnavimo skyriuje. Taip pat, už papildomą mokestį atsiimti prekę artimiausiame pašto skyriuje arba laukti pristatymo į namus.