Kokį diržą pasirinkti vyrui?

Ko gero kiekvienas vyras pritars, kad kelnių diržas yra ne tik praktiškas dalykas, puikiai atliekantis pagrindinę savo funkciją – kelnių laikymą ant juosmens, bet ir neatsiejama stiliaus detalė. Vis dažniau vyrai ieško ne nuobodaus klasikinio juodos spalvos odinio diržo, bet įvairesnių spalvų bei raštų diržų, kurie dar ir būna papuošti išskirtinėmis segėmis. Šiame straipsnyje apžvelgsime pagrindinius diržų tipus, juk tie vyriški aksesuarai, kurie yra vieni išraiškingiausių.

Klasikiniai diržai

Neabejotinai – saugiausias variantas. Toks diržas įprastai tinka prie praktiškai visų tipų kelnių. Kostiumo kelnės ir net džinsai puikiai atrodo su klasikiniu odiniu juodos spalvos diržu. Juoda spalva tinka tiek prie juodo, tiek ir prie mėlyno bei pilko kostiumų. Tiesa, prie pilko dar puikiai dera ir rudas diržas, tačiau tuomet jį reikia derinti su atitinkamos spalvos batais. Taigi, norite saugaus varianto? Rinkitės juodą klasikinį diržą.

Medžiaginiai diržai

Medžiaginiai įvairių spalvų vyriški diržai įprastai nešiojami kartu su šortais bei labiau laisvalaikio kelnėmis. Jie taip pat tinka prie džinsų, tačau vėlgi – labiau skirtų laisvalaikiui. Tokie diržai nėra itin brangūs, tad jų galima turėti ne vieną ir ne du. Patariama – turėti kuo įvairesnių spalvų, kad visada būtų galima priderinti prie skirtingų kelnių ar šortų.

Diržai su įmantresnėmis segėmis

Tokie diržai įprastai dėvimi prie džinsinių kelnių. Prie kostiumo diržus su įmantresnėmis segėmis, padabintomis įvairiausiais raštais, arba pagražintomis auksiniais ornamentais, įprastai dėvi tik itin savimi pasitikintys vyrai, norintys prabrėžti savo libido. Tokios segės negalima paslėpti po laisvai krentančia maikute ar marškiniais, ji turi būdi puikiai matoma, tad rekuomenduojama dėvint tokį diržą viršutinius rūbus susikišti į kelnes.

Diržas su ornamentais

Įprastai toks diržas dėvimas prie kostiumo. Dažnai jis yra derinamas su kaklaraiščio ornamentais arba batais. Tad jei turite krokodilo odos imitacijos batus, atitinkamo rašto diržas prie uų derės kuo puikiausiai. Su šiuo diržo variantu reikia būti itin atsargiems, mat galima smarkiai prašauti pro šalį, tačiau išlavintą skonį turintys vyrai puikiai ras prie ko tokį diržą priderinti.