Magnetinė lenta: plačios panaudojimo galimybės

Kadangi gyvenimas pasisuko taip, kad mes priversti mokintis nuolat,  magnetinės lentos taip pat atrado kelią į biurus, naudojamos personalo mokymams ir net į gamybines patalpas, kur jos labai patogios darbų planavimui, naudojamos kaip planavimo lentos. Be to tai labai draugiškas ekologijai sprendimas, nes lenta tarnauja daug metų, sutaupydama didelį kiekį popieriaus.

Jau seniai praėjo tie laikai, kai rašymo lentą galėjai pamatyti tik mokykloje ar kitoje mokymo įstaigoje. Paprastas rašymo lentas pakeitė magnetinės lentos ant kurių galima rašyti ne tik kreida, bet ir magnetinių lentų markeriais, angliskas pavadinimas boardmarker.

Mokymo įstaigose, nors ir labai populiarėja kompiuteriai, magnetinės lentos išlaiko tvirtas pozicijas leidziančias šiuolaikišką mokymo procesą, kai mokiniai skatinami ieškoti tinkamo sprendimo darant klaidas ir jas taisant, padaryti labiau apčiuopiamą ir lengviau suvokiamą. Magnetinė lenta tai gera priemonė atsiskleisti kūrybiškumui ir sujungti kūrybiškas mintis su rankų judesiais, nes nelabai tiksliai nubrėžtą liniją galima nuvalyti ir bandyti nubrėžti dar kartą. Tai pastebėjo ikimokyklinių ugdymo įstaigų darbuotojai ir vis dažniau magnetinė lenta tampa mūsų mažųjų ikimokyklinukų draugu.

Jei turite mažų vaikų, magnetinė lentajūsų namuose gali jums sutaupyti daug pinigų, nes jei vaikus išmokinsite piešti ir rašyti ant magnetinės lentos, didelė tikimybė, kad jums nereikės perdažyti sienų ar pirkti naujus tapetus. Na, o kai vaikas užauga, juk taip miela širdžiai kur nors pamatyti tau paliktą užrašą ar gražų piešinėlį. Ta vieta taip pat gali būti magnetinė lenta.

Reikia daugiau informacijos? Maloniai kviečiame apsilankyti tinklapyje www.magnetineslentos.lt

Tablica suchościeralno-magnetyczna ecoBoards w ramie aluminiowej e-Line