Naudingos ir originalios dovanos – misija (ne)įmanoma?

Tam, kad pabėgtum nuo visuotinės dovanojimo kultūros ir išvengtum nuolatinių dovanos paieškų, ko gero, reikėtų persikelti į negyvenamą salą. Vienam. Vienai. Nes jei bus kitas žmogus, atsiras ir kokia nors proga, kurią reikės paminėti, atšvęsti ir… įteikti dovaną! Realiame gyvenime, jeigu nesame visiški atsiskyrėliai, mus supa daugybė žmonių ir tuo pačiu atsiranda daugybė progų pasveikinti ir būti pasveikintiems. Šiandien ir verslo sektoriuje išreikšti dėkingumą, parodyti pagarbą ar tai, kad vertinate kitą žmogų – klientą, verslo partnerį, lojalų darbuotoją, tampa norma, o kartais ir būtinybė. Atrodo, tiek daug progų, tiek daug dovanų, o jeigu dar nori būti ir originalus? Jeigu nori padovanoti ne bet ką, bet nustebinti? Surasti naudingą daiktą? Įteikti gerą emociją? Tiek daug kriterijų, kad originalios dovanos rinkimas tampa iššūkiu, o kartais net ir tikru galvos skausmu!

Originalios dovanos paieškos

Šiais laikais pasiūla yra didžiulė, jau nebereikia vaikščioti iš vienos parduotuvės į kitą ir sugaišti daugybę laiko paieškoms. Mūsų visų patogumui yra sukurta daugybė interneto svetainių, itin palengvinančių originalios dovanos paieškas. Kad išsiskirtumėt ir nustebintumėt kitą žmogų, nereikia net išeiti iš namų ar biuro. Šiais moderniųjų technologijų laikais tereikia turėti kompiuterį ar telefoną su interneto ryšiu ir Jūs jau nardote po neišsiamiamų idėjų lobyną. Viskas pagal Jūsų fantaziją ir, savaime suprantama, pagal kišenę. Galite rinktis paprastą tušinuką ar prabangų parkerį, o gal net skrydį oro balionu. Pasirinkimų yra begalė, nes originalios dovanos yra, ko gero, visų geidžiamiausios. Tačiau kaip būna tuomet, kai norime padovanoti ne trumpalaikę emociją, bet vertingą ir naudingą daiktą ir kartu išlikti originaliais? Ar visuomet tokios dovanos reikalauja didelių finansinių investicijų?

Naudingos originalios dovanos – gesintuvai

Ar įmanoma išlikti originaliam, nustebinti, bet kartu įteikti daiktą, kurio vertė gali būti net nepamatuojama, bet ne pinigine prasme? Žinoma, kad taip! Gamintojai, tokie kaip MB „Vytėnų gesintuvai“, į dovanos prasmę žvelgia daug plačiau ir siūlo pinigine prasme neįkainojamas originalios dovanos idėjas – personalizuotus gesintuvus. Juk kas galėtų įvertinti žmogaus gyvybę? Jų siūlomi gesintuvai yra sertifikuoti ir atitinka visus saugumo reikalavimus, tačiau jų stilinga išvaizda nepalieka nei vieno abejingo. Gesintuvai gaminami pagal klientų poreikius, su jiems svarbiais užrašais arba įmonių simbolika. Pažįstate autofaną? Įsizaizduojate, kaip jis nustebtų, gavęs gesintuvą su savo mylimo automobilio modelio atributika? Gesintuvas automobiliui yra būtinybė, bet padarykite tą būtinybę stilinga! Ieškote įkurtuvių dovanos? Ar galite įteikti naujakuriams prasmingesnį daiktą, nei gesintuvas? O kur dar verslo dovanos – čia atsiveria visa erdvė galimybių: Jūs ne tik nustebinsite kitą žmogų, bet gesintuvas su Jūsų įmonės atributika dar ilgai primins apie Jus. Kadangi „Vytėnų gesintuvai“ gali sukurti asmeninį gesintuvo dizainą kiekvienam klientui, šios originalios dovanos gali būti priderintos prie daugybės progų, prie daugybės žmonių charakterių. Kiekvienas nori namuose ar biure turėti daiktų, kurių nerasi niekur kitur. Personalizuotos dovanos ir yra būtent tai, kas padeda Jūsiškėms būti išskirtinėms tarp visų kitų dovanų.

Pirkite dovanas neišeidami iš namų

Originalios dovanos juk tikrai gali būti ir labai prasmingos, ir nereikalauti didžiulių fiansinių išteklių. MB „Vytėnų gesintuvai” pasirūpina ne tik išskirtiniu gesintuvo dizainu, pritaikytu pagal kliento poreikius, bet ir jo pristatymu į bet kurį Lietuvos kampelį. Gesintuvai pakuojami į stilingas dėžutes, todėl Jums tereikės pasirūpinti dovanos įteikimu. Ar gi nesmagu, kai net neišėjus iš namų, išskirtine dovana jau pasirūpinta?

edf_vivi