Apyrankės – ir grožiui, ir santykių tvirtumui pademonstruoti

Apyrankės nuo senų laikų yra nešiojamos siekiant pabrėžti gražias rankas, arba atitraukti aplinkinių žvilgsnį nuo kitų, mažiau patrauklių, kūno vietų ar aprangos detalių. Ilgą laiką šį papuošalą nešiojo tik moterys, tačiau dabar įprasta tendencija tapo tai, kad apyrankes nešioja ir vyrai, o kartais jas netgi susiderina su savo antrosiomis pusėmis.

Apyrankės vyrams nebėra kažkoks tabu. Save prisižiūrintys stipriosios lyties atstovai nevengia papuošalų. Juo labiau, kad šiais laikais apyrankių yra tikrai vyriškų. Platus apyrankių pasirinkimas yra iš akmens, odos ir įvairių metalų, netgi tauriųjų. Akmeninės apyrankės vyrų tarpe ko gero yra populiariausios ir šiais laikais išstūmusios auksines ar sidabrines grandinėles, kurios buvo populiarios preiš 20 metų. Apyrankės iš akmens atrodo kur kas geriau, vyriškiau bei tvirčiau. O svarbiausia – jos yra ir gerokai pigesnės. Žinoma, priklauso nuo to, kokį akmenį pasirinksite.

Tačiau vis dažniau galima pamatyti ir apyrankes poroms. Poros perka panašiai atrodančias apyrankes, tačiau adaptuotas vyrams ir moterims individualiai, kad pabrėžtų santykių tvirtumą. Tokios apyrankės irgi dažnai būna iš akmens. Kas geriau parodys kokie yra tvirti santykiai, jei ne milijonus metų menantis akmuo?

Taigi, apyrankės yra XXI amžiaus mados išsišokimas. Jas nešiojasi visi – jauni ir seni, vyrai ir moterys. Platus apyrankių iš skirtingų medžiagų pasirinkimas garantuoja unikalumą bei stilingumą.