Privatus urologas Kaune

Ar Jus kankina dažnos šlapinimosi problemos, o galbūt vargina prostatos bei seksualiniai sutrikimai? Urologas Kaune siūlo profesionalias konsultacijas bei gydymą.

Urologas – tai vyrų ir moterų urogenitalinės sistemos ligų gydytojas. Tai reiškia , kad urologas diagnozuoja, gydo šlapimą išskiriančių ir šalinančių organų bei lyties organų ligas ir užsiima šių ligų profilaktika.

Urologas – svarbiausias prostatos, vadinamos “antra vyro širdimi”, gydytojas. Urologas Kdiagnozuoja ir gydo ūmų ir lėtinį prostatos uždegimą. Lėtiniam prostatos uždegimui gydyti taikomas naujas metodas- ESWT (ekstrakorporinė šoko bangų terapija).

Urologas Kaune Ramūnas Kerpauskas – tai daugiau nei 15 metų patirtis operacinėje ir ambulatorinėje urologijoje, onkourologijoje ir seksologijoje.
Gydytojas urologas Kaune kasmet stažuojasi įvairiuose Pasaulio urologų draugijos, Europos urologų draugijos, Amerikos urologų draugijos, Europos seksologų draugijos kongresuose ir kursuose , iš kur grįžta su naujausiomis žiniomis. Naujos žinios ir metodai yra pritaikomi urologinių ir seksologinių problemų sprendimui. http://www.urologas.com  

Urologas Kaune - profesionalus gydymas bei konsultacijos