Automobilio patikra iš namų

Šiais laikais, daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų perka tik naudotus automobilius. Visiems ne paslaptis, kad algos mūsų nėra didelės, todėl nusipirkti naują automobilį mes negalime sau leisti. O gal perkami naudoti automobiliai ir dėl kitų priežasčių. Didžiausia problema mūsų rinkoje, kad ne taip ir lengva įsigyti naudotą automobilį. Kadangi jo gali būti prasta praeitis, turėjęs rimtų avarijų. Kartais nuvažiavus žiūrėti automobilį, pasimato, kad praeityje jis turėjo tikrai eismo įvykių. Važiuojant į tolimesnį miestą, mes išvaistome nemažai laiko ir žinoma išlaidų kurui. VIN patikra tai paslauga kuri leis mums pasitikrinti bet kokio tipo transporto priemonę iš namų , ir taip leis sutaupyti mūsų brangų laiką. Automobilio patikra iš namų vyksta labai paprastai, jums reikės pardavėjo paprašyti automobilio VIN kodo ir jį įvesti mūsų svetainė VinPatikra24.lt

Kas ta automobilio patikra iš namų?

Ši paslauga pasitarnauja visiems asmenims kurie perka naudotus automobilius, kadangi pateikiama labai išsami informacija apie transporto priemonę. Sistemos nuolatos surinkinėja informaciją iš : draudimo kompanijų, oficialių servizų, techninių apžiūrų, skelbimų. Informacija yra renkama iš viso Pasaulio, todėl jei automobilis yra kitoje šalyje, ir norite jį pirkti, taip pat galite jį pasitikrinti pas mus. Turėdami ataskaitą išvengsite blogo automobilio pirkimo. Kartais atsitinka ir taip, kad esamas savininkas pats visai nežino savo turimos transporto priemonės praeities. Ataskaitoje gausite tokius duomenis kaip:

Reali automobilio rida – tikriausiai niekas nenori turėti automobilio su didele rida, dėl daugybės priežasčių. Pati pagrindinė, nes nusidėvėjusio automobilio dalys būna sudilusios. O vietiniai perpardavinėtojai mėgsta atsukti ridą ir smarkiai. Todėl pamatysite oficialią kiekvienų metų ridą, o jei ji buvo atsukta, bus parodyta nuo kiek iki kiek.

Patirtos avarijos – pats svarbiausias dalykas, kadangi jis užtikrina mūsų saugumą. Niekas manau nenori turėti automobilio kuris buvo sukrautas iš dviejų. Jums pateiksime eismo įvykių informaciją. Jei turėjo kada nors eismo įvykį, pamatysite kada, kokios dalys nukentėjo ir kokia žala buvo įvertinta.

Automobilio savininkų kitimai – čia privalumas, kam įdomu kiek turėjo savininkų transporto priemonė. Matysite kada, ir kurioje šalyje ji buvo registruojama. Taip sužinosite kiek automobilis turėjo savininkų.

Ataskaita yra mokama, tačiau suteikia svarbios naudos, tad palyginus 10 eurų yra tikrai ne daug.

https://vinpatikra24.lt/