Prancūziškas automobilis – prabanga ir kokybė?

Į Lietuvą atkeliaujantys automobiliai is Prancuzijos visada susilaukia didelio pirkėjų dėmesio. Žmonėms patinka tiek prancūziškos, tiek prancūzų naudotos transporto priemonės. Kodėl taip yra? Į šį klausimą tiksliai atsakyti sunkoka. Tačiau yra ne viena priežastis, kodėl ekspertai rekomenduoja, o pirkėjai renkasi automobilius iš Prancūzijos, todėl apie viską iš pradžių.

Prancūziškas tikslumas ir nenuginčijama kokybė

Lietuvoje populiarūs ir tikrai visų žinomi prancūziškų automobilių prekės ženklai. Labai dažnai gatvėse galima pamatyti šioje šalyje sukurtų automobilių. Kodėl? Visų pirma – daugelį žavi prancūziškų automobilių kokybė. Šie automobiliai ne greitai susidėvi, pakanka minimalios važiuoklės priežiūros. Taip pat turi atsparumo visus vairuotojus erzinančiai korozijai. Prancūzų kurtuose automobiliuose dažniausiai įmontuota daug komfortabilumą didinančių funkcijų (sėdynių, veidrodėlių šildymas, puiki garso ir vaizdo aparatūra, aukščiausios kokybės salono medžiagos, kokybiškos oro pagalvės, todėl vairuoti tokį automobilį visada malonu, patogu ir gera.

Daugiausia prancūziškų automobilių yra pritaikyti aktyviam miesto gyvenimui, geriems keliams, todėl ir Lietuvoje juos renkasi aukštesnes pajamas uždirbantys miesto gyventojai, kuriems retai reikia gadinti automobilį važinėjant neasfaltuotais rajoniniais keliais. Nors senesni automobiliai iš Prancūzijos matomi ir ten.

Žavus ir išskirtinai stilingas dizainas

Antroji priežastis, žavinti prancūziškų automobilių pirkėjus ir gerbėjus – madingas, stilingas išorės bei vidaus dizainas. Prancūzai kuria dailius, plastiškų formų, įdomių, neįprastų spalvų automobilius, kurie iškart krinta į akis. Dėl stilingo išorės dizaino šiuos automobilius labai dažnai renkasi moterys, kurioms estetinis vaizdas – anaiptol ne paskutinis pirkimo kriterijus.

Kokia automobilio išorė, toks ir vidus. Todėl viduje galima pamatyti taip pat tiksliai suderintas formas, spalvas, puikiai tarpusavyje derančias detales ir medžiagas. Viskas tam, kad automobilio savininkas jame visada jaustųsi kuo geriau, kuo maloniau. Todėl jei Jums svarbi tiek estetika, tiek kokybė, automobiliai iš Prancūzijos – geriausias galimas pasirinkimas.

Prancūzai – tvarkingi ir atsargūs

Visiems žinoma, kad įsigyti galima ne tik nuostabų naują, bet ir pakankamai gerą naudotą automobilį. Iš Prancūzijos atkeliaujančios transporto priemonės taip pat būna tiek naujos, tiek jau kurį laiką naudotos. Tačiau Lietuvos pirkėjų tai netrikdo – mūsų šalyje ypač dideli naudotų automobilių pardavimai. Tik didžiausi skeptikai atsispiria pagundai įsigyti puikiai atrodantį ir ne ką prasčiau funkcionuojantį, nors ne naują, prancūzišką automobilį.

Pigus automobiliai is Prancuzijos pardavinėjami automobilių turguose. Ten galima derėtis ir ieškoti priimtiniausio sandorio. Tačiau tokių pirkinių kartais galima rasti ir profesionaliuose salonuose. Čia klientams siūlomi trumpai naudoti apynaujai automobiliai. Jie dažniausiai atrodo lyg nauji, o šią iliuziją sugriauna tik aiškiai matomas pravažiuotų kilometrų kiekis. Be to, daugelis atsakingų salonų tokiam automobiliui išrašo ir atitinkamą garantiją, kuri užtikrina ne trumpalaikį transporto priemonės naudojimą. Todėl pirkti naudotą automobilį tikrai naudinga, teisinga ir praktiška.

Ką rinktis: naują ar naudotą?

Jei neapsisprendžiate ar pirkti naują, ar naudotą automobilį, pabandykite objektyviai įvertinti kiekvieno iš šių sprendimų privalumus ir trūkumus. o visų pirma aiškiai atsakykite sau į keletą svarbių klausimų:

  • Ar mano poreikius gali patenkinti naudoti automobiliai is Prancuzijos, ar būtina nauja transporto priemonė?
  • Ar man svarbu naujumas, ar pirmenybę teikiu funkcionalumui ir kokybei?
  • Ar turiu pakankamai lėšų naujo automobilio pirkimui?

Tik atsakę į šiuos paprastus, bet labai svarbius klausimus, galite toliau spręsti automobilio pirkimo klausimus ir išsirinkti idealiai Jūsų poreikius patenkinantį variantą.

Niekada neužmirškite: automobiliai is Prancuzijos – stilius, prabanga ir kokybė komfortiškam Jūsų gyvenimui.