Biorevitalizacija – sudrėkinkite veido odą

Išsausėjusi, papilkėjusi, pavargusi veido oda tikrai neprideda papildomo žavesio. O taip pat ryškėjančios raukšlelės verčia atrodyti ne taip jaunatviškai, kaip jaučiatės pati. Norint turėti sveikesnę bei jaunatviškesnę veido odą puikus pasirinkimas yra biorevitalizacija. Tai populiari ir daugelio moterų pamėgta procedūra, kuri suteikia greitą bei efektyvų rezultatą.

Biorevitalizacija tai procedūra, kuri padės saugiai ir be jokio vargo pagerinti veido odos būklę bei ją atjauninti. Procedūros metu į odos vidurinį sluoksnį suleidžiami didesnės koncentracijos hialurono užpildai.  Hialurono rūgštis geba išlaikyti odą tinkamai sudrėkintą, tačiau, deja, jos kiekis organizme su metais vis mažėja. Biorevitalizacija būtent ir padeda atstatyti reikiamą hialurono rūgšties kiekį odoje. Ši procedūra bus naudinga visiems norintiems efektyviai sudrėkinti odą, atstatyti jos elastingumą bei stangrumą, pristabdyti odos senėjimo procesus, o taip pat pašalinti smulkias raukšleles. Biorevitalizacija gali būti atliekama profilaktiškai, norint išlaikyti veido odos grožį ir jaunystę.

Procedūra yra gan greita – ji įprastai užtrunka nuo 30 iki 60 min. Jums pageidaujant, gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas tam, kad procedūros metu nejaustumėte nemalonių pojūčių. Naudojant ploną adatą mikroinjekcijomis į vidurinį odos sluoksnį suleidžiamas preparatas. Po procedūros oda gali būti kiek paraudusi, tačiau tai išnyksta poros valandų bėgyje. Siekiant geriausio efekto rekomenduojama atlikti 3-4 procedūrų kursą su maždaug keturių savaičių pertraukomis. Vėliau norint palaikyti rezultatą rekomenduojama biorevitalizaciją atlikti 1 – 2 kartus per metus. Procedūra atlieka gydytojas – dermatologas.

Biorevitalizacija taip pat dažnai yra pasirenkama siekiant atgaivinti ir sudrėkinti išsausėjusią odą po žiemos arba vasaros, nes būtent tada odos būklė dažnu atveju suprastėja ir odai reikalingas didesnis dėmesys. Jokie kremai ar serumai nepadės pasiekti tokių rezultatų kaip ši moderni procedūra. Odos būklės pagerėjimas matomas jau po pirmos procedūros. Oda yra giliai sudrėkinama, tad pasidaro stangresnė bei švytinti, sumažėja raukšlelės, pigmentinės dėmės, išlyginama veido spalva. Jus džiugins atjaunėjusi, sveika ir išpuoselėta veido oda!

Jeigu Jus domina biorevitalizacija Kaune, maloniai kviečiame apsilankyti Amber Esthetic estetinės dermatologijos klinikoje!