Hialurono rūgšties injekcijos veidui

Ar jaučiate tą nemalonų išsausėjusios odos pojūtį, kai ji neatrodo gyvybinga, praradusi sveikos odos švytėjimą bei labiau pastebimos ryškėjančios raukšlės? O taip pat, kai veido kremai, serumai bei kaukės jaus nebegelbsti arba sukuria tik labai trumpalaikį efektą. Tokiu atveju Jūsų odą sudrėkinti bei atgaivinti padėtų hialurono injekcijos.

Hialurono injekcijos yra efektyvus būdas giliai sudrėkinti išsausėjusią, atgaivinti papilkėjusią, pavargusią veido odą. Taip pat ši procedūra padės išlyginti raukšles bei grąžinti odai sveiką švytėjimą. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, randama kiekvieno mūsų organizme. Ji turi savybę sulaikyti drėgmę, tad yra atsakinga už odos drėkinimą. Dėl įvairių faktorių, tokių kaip saulės poveikis, senėjimo procesai ir t.t. hialurono kiekis organizme su laiku vis labiau mažėja. Dėl to oda ima vis labiau sausėti, praranda stangrumą, elastingumą, pamažu ima susidaryti raukšlės. Hialurono rūgšties injekcijos padeda atstatyti veido odoje prarastą hialurono rūgšties kiekį ir taip pagerinti jos būklę.

Hialurono injekcijos padeda išlyginti raukšles neatliekant jokių chirurginių intervencijų, tad norint jaunatviškiau atrodančios, lygesnės odos nereikia ,,gultis po skalpeliu“. Ši procedūra efektyviai panaikina nosies-lūpų, mimikos raukšles, raukšles aplink akis bei lūpas. Hialurono injekcijos tinka norint suteikti apimties skruostams, veido kontūrui formuoti,  pakoreguoti lūpų, smakro formą. Taip pat ši procedūra padės efektyviai sudrėkinti išsausėjusią veido odą, grąžinti jai gyvybingumą, stangrumą, suteiks natūralaus, sveiko švytėjimo efektą.

Procedūra nesukelia skausmo ar nemalonių pojūčių, kadangi dažniausiai oda patepama nuskausminamuoju kremu. Hialurono rūgštis į odą suleidžiama plona adata. Procedūra trunka iki 30 min. Po procedūros galimas nežymus odos paraudimas, patinimas, tačiau šie požymiai pranyksta kelių dienų eigoje. Injekcijų poveikis jau pastebimas iš karto, tačiau galutinis rezultatas atsiskleidžia maždaug po 10 – 14 dienų. Hialurono injekcijų matomų rezultatų išsilaikymo trukmė priklauso nuo konkrečios situacijos, tačiau dažnu atveju trunka apie 9 – 12 mėn.

Domina hialurono injekcijos Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir mes Jums padėsime!