Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo

Gausus prakaitavimas vargina daugelį vyrų ir moterų. Iš pirmo žvilgsnio tai gali neatrodyti didelė problema, tačiau laikui einant tai labai gali pakenkti gyvenimo kokybei. Nuolatos jaučiamas diskomfortas dėl prakaito žymių ant rūbų ar jaučiamo nemalonaus streso gali kelti stresą. Žmogus gali pradėti vengti žmonių susibūrimų, mažiau pasitikėti savyje. Tačiau šiai problemai spręsti yra efektyvus būdas. Botulino injekcijos nuo prakaitavimo padės efektyviai sureguliuoti gausų prakaitavimą.

Daugeliui gali iškilti klausimas, kaip veikia ši procedūra ir kodėl ji tokia veiksminga? Botulino toksinas yra suleidžiamas į tas kūno vietas, kuriose jaučiamas gausus prakaitavimas. Taip yra blokuojamas nervinio impulso perdavimas prakaito liaukoms. Jos nebeišskiria prakaito ir žmogaus nebevargina gausus prakaitavimas. Procedūra yra saugi bei neskausminga,. Prieš ją vietos, kuriose atliekamos injekcijos, patepamos nuskausminamuoju kremu. Procedūra trunka 20-40 minučių. Rezultatas pradedamas jausti jau praėjus 2-4 dienoms po procedūros, o po 1-2 savaičių jau bus jaučiamas maksimalus veiksmingumas, kuris trunka 6-12 mėnesių. Kad rezultatas išliktų veiksmingas, dažniausiai pakanka tik vienos injekcijos per metus.

Po procedūros galima iškart grįžti prie įprastos dienotvarkės, tačiau reikėtų laikytis tam tikrų apribojimų. Po procedūros patariama bent kelias valandas išlikti vertikalioje padėtyje (negulėti). Taip pat srityse, kur buvo atliktos injekcijos, tą pačią dieną po procedūros negalima naudoti kosmetikos priemonių. Savaitę po procedūros rekomenduojama nesilankyti pirtyse, saunose, soliariume, nesideginti saulėje. Gausaus prakaitavimo gydymas botulino toksino injekcijomis negali būti taikomas nėščioms ar kūdikį maitinančioms moterims, taip pat esant kraujo krešumo ligoms, infekciniams susirgimams, lėtinių ligų paūmėjimui, padidėjusiam jautrumui botulino injekcijoms.

Jeigu jaučiate, kad padidėjęs prakaitavimas turi neigiamą įtaką Jūsų gyvenimo kokybei, nedelskite ir spręskite šią problemą. Su šia problema susiduria deglis žmonių, tad junkitės prie tų, kurie ją išsprendė ir nebeturi nuolatos dėl jos jausti nerimo.

Domina botulino injekcijos nuo prakaitavimo ? Maloniai kviečiame apsilankyti estetinės ir lazerinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic ir Jums bus suteiktas profesionalus gydymas. Lauksime Jūsų apsilankant!