Ekologiški šiaudeliai

Artėjant 2021 m., kuomet Europos Sąjungoje įsigalios draudimas naudoti šiaudelius pagamintus iš plastiko, mes siūlome rinktis alternatyvą – natūralius, organiškus ir ekologiškus šiaudelius. Kodėl reikia atsisakyti vienkartinių plastikinių šiaudelių ir pradėti naudoti ekologiškus šiaudelius? Žmonijos priklausomybė nuo plastiko kenkia mūsų planetai ir teršia vandenynus, bei žaloja įvairias ekosistemas ir gyvūnų natūralias gyvenamąsias vietas. Jūs taip pat galite prisidėti prie pokyčių ir palaikyti pasaulį be plastiko.

Popieriniai šiaudeliai, tai biologiškai skaidus, ekologiškas ir tausojantis šiaudelių pasirinkimas. Puikiai tinka įvairioms šventėms, vakarėliams, renginiams ar kavinėms ir restoranams. Popieriniai šiaudeliai pagaminti iš natūralaus ir biologiškai skaidaus bambuko popieriaus, kuris nekenksmingas maistui ir aplinkai. Gražus šiaudelių dizainas pagyvina įvairių renginių dekoracijas.

Natūralaus kviečių šiaudo šiaudeliai. Kviečių šiaudo šiaudeliai – tai 100% natūralus organiškas, greitai suyrantis produktas. Pagaminti iš organiškų kviečių stiebų. Tvarus kviečių pjūties šalutinis produktas. Kadangi kviečių šiaudo šiaudeliai gaminami iš natūralios medžiagos, kiekvienas iš jų yra unikalus savo spalva ir išvaizda. Gali būti naudojami dar ir dar kartą, o vėliau kompostuojami.

Stikliniai šiaudeliai. Unikalaus dizaino boro silikatinio stiklo šiaudeliai gaminami šeimos stiklo dirbinių dirbtuvėse Čekijoje. Stikliniai šiaudeliai pagaminti iš aukštos kokybės boro silikatinio stiklo, kuris yra atsparus lūžiams. Pagal Moho kietumo skalę (kur deimantas yra 10 balų, o kreida 1 balas) paprastas stiklas įvertintas 5 balais, borosilikatinis stiklas net 7.5 balo. Stikliniai šiaudeliai tinka tiek karštiems ir šaltiems gėrimams, trintoms sriuboms ir vaisių kokteiliams.

Bambukiniai šiaudeliai. Ekologiški bambukiniai šiaudeliai yra daugkartinio naudojimo, tvari alternatyva vienkartiniams šiaudeliams. Šie tvirti ir lygūs šiaudeliai yra saugūs naudoti karštiems ar šaltiems gėrimams. Bambukiniai šiaudeliai pagaminti be chemikalų ar pesticidų. Visas bambukinių šiaudelių gaminimo procesas yra saugus, nekenksmingas aplinkai ir ekologiškas. Gaminant natūralius šiaudelius sunaudojama visa bambuko žaliava ir nelieka jokių atliekų. Tai reiškia, kad bambukiniai šiaudeliai yra įvairaus pločio, dėl natūraliai skirtingų bambukų pločių ir tai padaro juos tinkamus bet kokiam gėrimui.