Emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu

Emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu tinkamos kiekvienam žmogui, kuris nejaučia gyvenimo pilnatvės, tačiau nori ilgalaikių pokyčių savo gyvenime. Konsultacijų metu dirbama su įsitikinimais, užspaustomis emocijomis ir jausmais. Emocijų paleidimas yra nesudėtingas įrankis, kurį gali išmokti ir naudoti kiekvienas žmogus įvairiose gyvenimo situacijose.

Emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu padeda išsigydyti vaikystėje patirtas traumas, paleisti nuoskaudas, kurios trukdo gyventi pilnavertį gyvenimą. Sedonos metodas / emocijų paleidimo metodas yra pasaulyje pripažintas metodas, kurio pagalba milijonai žmonių visiškai transformavo savo gyvenimus.

Emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu padeda susitvarkyti įvairių rūšių priklausomybes. Kuomet žmogus nejaučia pilnatvės, jam natūraliai kyla poreikis savo jausmus užslopinti alkoholiu, cigaretėmis, narkotikais, maistu ar kitomis žalingomis priemonėmis. Paleidus užspaustus jausmus nebelieka poreikio grįžti prie žalingų įpročių.

Emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu išlaisvina pozityvius kiekviename žmoguje slypinčius prigimtinius jausmus ir emocijas. Išlaisvinus užspaustus jausmus ir emocijas, natūraliai atsiranda daugiau pozityvių jausmų, noro kurti, veikti, atsiranda motyvacija, džiaugsmas, užsidegimas.

Emocijų paleidimo konsultacijos Kaune ir internetu sustiprina pasitikėjimą savimi, savivertę, savigarbą. Žmogus laisvas yra tada, kuomet yra drąsus jausti visus jausmus ir emocijas, tuomet automatiškai atsirand pasitikėjimas savimi, savo gebėjimu įveikti visus gyvenimo iššūkius.