Fototapetai biurams – Kokie tapetai naudojami ir kodėl?

fototapetai biurams- Spalvota Reklama

Biurai šiandieniniame pasaulyje suprantami kaip jauki šiuolaikiška erdvė, įkvepianti naujoms idėjoms, suteikianti gerų emocijų bei motyvacijos dirbti. Sukurtas interjeras stipriai prisideda prie darbuotojų bei įmonės klientų emocinės ar psichologinės jausenos. Ne veltui projektuojant biurų erdves yra samdomi brangūs dizaineriai, kurie atrenka medžiagas bei baldus pagal šių laikų tendencijas. Ar esate girdėję, kad darbuotojams suteikia motyvacijos bei juos atpalaiduoja fototapetai su gamtos motyvais? Nusprendus biurų sienas apipavidalinti tapetais būtų verta prieš tai sužinoti kokie vis dėlto fototapetai rekomenduojami naudoti biuruose.

Lengvai klijuojami

Niekas nenori, kad biuro sienų tapetavimas įgautų remonto įvaizdį kitų darbuotojų ar apsilankančių klientų akimis. Kad nesiterlioti rankų tapetų klijais ir viską atliekant tvarkingai be grindų ar kilimo aptaškymų – yra naudojama lipni medvilnė. Matant bendrą vaizdą sunku pasakyti ar užklijuoti flizeliniai tapetai ar lipni medvilninė plėvelė. Patyrusiems klijavimo specialistams ne problema būtų spėti sienas apipavidalinti ir per pietų pertrauką, kai biurai būna aptuštėję.

Bekvapiai

Niekas nemėgsta dirglaus dažų kvapo, o ypač, kai darbe reikia atsėdėti pilną darbo dieną išeinant įkvėpti gryno oro tik per trumpas kavos ar pietų pertraukėles. Kartais silpnai vėdinamoje patalpoje nuo pastovaus dažų kvapo gali išsivystyti kvėpavimo ligų ar atsirasti galvos skausmas, neleidžiantis susikaupti darbo metu. Norint išvengti šių problemų reikia rinktis tapetus, pagamintus naudojant ekologišką spaudą. Puikus variantas yra fototapetai padengti lateksiniais dažais, kurie gaminami vandens pagrindu – jie laikomi draugiškais tiek žmogaus sveikatai, tiek ir aplinkai.

Atsparūs blukimui

Paprasti tapetai gali būti paveikti saulės šviesos, įeinančios pro langą. Įprasti fototapetai tokiomis sąlygomis ryškias spalvas praranda per vienerius ar pora metų. Norint, kad fototapetai išliktų ryškūs daugelį metų reikia atkreipti dėmesį į spaudos tipą, kuris naudojamas tapetų spaudoje – tam labiausiai tinkantys variantas: lateksinė bei UV spauda.

Atsparūs įbrėžimams

Dažnai būnant ofisuose važinėjame su biuro kėde, bandome patraukti baldus ar kabinti rūbus ant prie sienos esančios kabyklos. Tikrai retai susimąstome, kad galime pažeisti neperseniausiai ištapetuotą sieną. Yra galimybė išvengti šių problemų sutaupant pinigus dėl tapetų ilgaamžiškumo – visa tai reikia atlikti fototapetų pasirinkimo stadijoje. Visada renkantis tapetų gamintojus vertėtų atsižvelgti ir į tapetų atsparumo savybes. Daugelio spaudos gamintojų teigimu, norint turėti fototapetus, atsparius įbrėžimams, reikėtų rinktis lateksinius arba UV dažais spausdintus tapetus.

Tekstūros pasirinkimas

Skirtinga fototapetų tekstūra turi didelį poveikį bendram fototapetų vaizdui. O tuo labiau, kad tinkamas tekstūros pasirinkimas gali išties sustiprinti ir pagyvinti fototapetų įvaizdį biuro interjere. Vienam vaizdui tinka linijinis raštas, o kitur geriausiai atrodo lygus fototapetų paviršius. Paieškoję tikrai rasite savo poreikius bei viziją atitinkančią fototapetų tekstūrą.