Helijoratai.lt – kokybiškų paslaugų autoservisas

UAB “Helijo ratai“ (www.helijoratai.lt) įmonė per daugiau nei 20 metų sukaupė kokybiškų paslaugų atlikimo patirties. Jei kitas servisas sako, kad neranda gedimo, jei siunčia nuo vieno meistro pas kitą. Jei jūsų automobilio gedimams defektuoti reikalingas ir elektrikas, ir kuro sistemos specialistas, ir važiuoklės meistras – „Helijo rataiautoservisas patogus, nes visų sričių specialistai po vienu stogu.

Helijo ratai autoservisas atlieka kompiuterinę diagnostiką. Jei jums aktualu stabdžių sistemos patikra ir remontas, važiuoklės remontas, pagrindinio diržo keitimas, šviesų reguliavimas, kondicionierių pildymas, automobilio paruošimas techninei apžiūrai, kreiptis reikia adresu: Jonavos g.106 Kaune.

Helijo ratai autoservisas Kaune dar vadinamas ratų centru, nes visos paslaugos ratams atliekamos ir kokybiškai, ir greitai. Visos paslaugos padangoms: padangų keitimas, padangų remontas, montavimas, ratų balansavimas ir ratų suvedimas.

Geriausia žinia automobilių vairuotojams ta, kad Helijo ratai autoservisas www.helijoratai.lt teikia itin paklausią ir reikalingą paslaugą – greitas tepalų keitimas. Jei turite laiko per pietų pertrauką, ar skubate į kelionę ir pamiršote pasirūpinti automobilio apžiūra, kas labai rekomenduojama, skubiai kreipkitės į Helijo ratai servisą. Jei nežinote, kur kokybiškos paslaugos ir už prieinamą kainą, paskambinkite mums, pasakysime adresą.