Kaip ir kodėl vyras renkasi moterį (3 dalis)

vedybos

Taigi, intravertas ieško moters, kuri su džiaugsmu prisiimtų galimybę jį valdyti, bet nepiktnaudžiautų savo valdžia.

Čia psichologinis tipas taip pat apibrėžia problemas, kurias privalės spręsti vyras. Intravertas labai greitai atsiranda „po padu„. Jis iš pat pradžių siekia paklusti ir moteris net nepastebi, kaip perima visą valdžią šeimoje. O po to seka labai nemalonūs įvykiai – moteris jaučiasi apgauta, kad jos vyras pavirto vaiku. Todėl ji pradeda savo vyrą „graužti” – kritikuoti, reikalauti, trepsėti kojytėmis ir rankytėmis mojuoti… Kas keisčiausia, kad vyras taip pat jaučiasi apgautas, jis norėjo pabėgti nuo vienos prižiūrėtojos, o gavo kitą – ir dar blogesnę.

Kaip taisyklė – į kairę tokiuose santykiuose bėgioja moteris, o vyras sėdi namuose ir kankinsis pavydo gniaužtuose, bet ne iš savo sutuoktinio jėgos (kaip tai darytų ekstravertas), o kaip mažas berniukas, kurį paliko mama, kad padovanotų meilę kitam berniukui.

Tai kam „normaliam” intravertui šeima? Priešingai nei ekstravertas – jis tiki į meilę, bet jis nesupranta, kad ieško mamos meilės sau, kaip sūnui, o ne moters meilės sau, kaip vyrui. Jis veda tam, kad užsitikrintų pastovų srautą meilės, rūpesčio ir supratimo iš savo išrinktosios, o vietoje to gauna dar vieną nepatenkintą motiną.

Šiuose santykiuose yra dar vienas subtilumas. Intravertas yra pasyvus, tad greičiausiai, jo moteris bus ekstravertė. Ir atspėkite kas kuriam daro „pasiūlymą” tuoktis? Ne visada aiškia forma, bet visada moteris intravertą priveda prie vedybų minties, o tam lieka tik susitaikyti su neišvengiamybe. Intravertas pats peršasi tik įsimylėjęs moterį, kuri jam nepasiekiama. Tokiu būdu jis atkreipia moters dėmesį į save, nes kitaip ji nepastebėtų jo.

Pabaigai apie gera.

Kad vaizdelis nebūtu toks niūrus siūlome prisiminti, kad būna ir netipinių intravertų ir ekstravertų. Ir, atrodo, kad jų tikrai yra. Jiems pasisekė turėti subalansuotą savigarbą, kuriems nereikia motiniškos meilės, kurie turi savus tikslus, o moteris jiems „kelrodė žvaigždė”…

Būtų nuostabu, jei vyras – moteris santykiuose neliktų pavydo, baimės, įsižeidimų, nuoskaudų… Pagaliau baigtųsi kova „kas teisus, o kas ne”- ir nebereiktų įrodinėti tiesas, kurios tik šiandiena tiesos, o rytoj bus kitos. Neliktų priklausomybės vienas nuo kito, kuri gimdo baimes, nuoskaudas ir skausmą. Tik pagalvokite, kaip būtų smagu gyventi be neigiamų jausmų, kur du laisvi žmonės, vyras ir moteris, gyvena darnoje ir meilėje, kur kiekviena diena – laimės ir džiaugsmo.

Atsidusote? Ach, ir kaip gyventi toje darnoje? Kaip pasiekti pilnatvę… Brangiosios, apie tai mes kalbėsimės su Jumis. Viską, visiškai viską, ko Jūs iš tikro trokštate – Jūs galite pasiekti. Ir mes Jums būtinai apie tai papasakosime Damų akademijoje.

Žiūrėkite plačiau „Damų akademija“ puslapyje: www.lp.damuakademija.eu