“Meilužiai” ir “sutuoktiniai” – vyrų psichologija (2 dalis)

meiluzis2

Vyras „meilužis”

Klasikinis tipas vyro „meilužio” yra Don Juan’as. Ryškus ekstravertas – „lovelasas„. Moterų širdžių užkariautojas ir ponių užgaidų tenkintojas. Aistringas medžiotojas, kurį žavi pats procesas.

Santykiuose su moterimi jis užima aktyvią poziciją, imasi iniciatyvos ir lengvai sako ko nori. Jis įžūlus ta forma, kuri pritraukia moteris ir leidžia joms perkelti atsakomybę už intrigą ant jo, o tai moterims labai patinka

Savimyla. Jis ieško naujose pažintyse galimybės pasipuikuoti. Jį labiau domina pergalė prieš moteris, o ne santykiai su ja. Būtų jo valia – monogamija būtų senai panaikinta teisės aktais.

Avantiūristas gerąja ir blogąja prasme. Visada pasirengęs nuotykiams (karts nuo karto tai atrodo kaip beprotybė). Gali elgtis agresyviai su moterimis ir kartais būti brutaliai seksualus.

Jis moterims lengvai apsuka galvas ir tai daro be didesnių pastangų – juk tai jo natūrali būsena. Tačiau, su visu savo seksualumu ir patrauklumu, jis moteriai nesugeba sukurti ramybės ir saugumo jausmo. Moteris su juo visada jaučiasi įtampoje, nes aiškiai jaučia, kad šis vyras niekada nenustos medžiojęs.

Iš moterų jam reikia pritarimo ir patvirtinimo savo reikšmingumui. Todėl jis vis lipa kopėčiomis „kietumo” patvirtinimui, užkariauja dar ryškesnes ir patrauklesnes moteris. Ir jeigu nesigauna tinkamai vystytis – tada į pirmą planą išeina kiekis, o ne kokybė (kad ir ne pačios geriausios kokybės, bet užtat daug). Tokiu būdu vyras „meilužis“ stiprina savo „besimakaluojantį” pasitikėjimą savimi.

Kad ir kaip ten būtų – moterims vyrai „meilužiai” vis tiek patinka, nors ir žino jų vėjavaikišką būdą. Jos pasiduoda jų žavesiui tikėdamosios juos prijaukinti, o po to supančioti.

Šalia vyro „meilužio” moteris stipriau jaučia savo seksualumą ir patrauklumą, o tai skatina didesnę savivertę.

Santykiai su vyru „meilužiu“ tai visada moters išdidumo patikrinimas. Formaliai gali ir nebūti seksualinių santykių tiesiogine prasme, bet intymus artumas bendravime visada plazdena greta. (Laukite tęsinio).

 

Žiūrėkite daugiau „Damų akademija“ puslapyje: www.lp.damuakademija.eu