Hialurono rūgšties injekcijos – puiki pagalba išsausėjusiai odai

Vasarą mus lepinantys saulėti orai gali turėti neigiamą poveikį veido odai. Ji veikiama saulės ir karščio netenka drėgmės ir sausėja, ima ryškėti raukšlelės. Odą taip pat sausina ir nuo karščio mus gelbstintys kondicionieriai. Svarbu pasirūpinti savo oda ir ją atgaivinti bei tinkamai sudrėkinti. Juk nuo mūsų priežiūros priklausys odos išvaizda bei sveikata.

Hialurono injekcijos yra puikus būdas norint puikiai sudrėkinti išsausėjusią, atgaivinti papilkėjusią, pavargusią veido odą. Taip pat ši procedūra padės išlyginti raukšles bei grąžinti odai natūralų švytėjimą. Hialurono rūgštis yra natūrali medžiaga, randama mūsų organizme. Ji turi savybę sulaikyti drėgmę, tad yra atsakinga už odos drėkinimą. Dėl saulės poveikio, senėjimo procesų bei kitų faktorių hialurono kiekis organizme su laiku mažėja. Dėl to oda ima vis labiau sausėti, praranda stangrumą, elastingumą, ima formuotis raukšlės. Hialurono rūgšties injekcijos padeda sugrąžinti veido odai prarastą hialurono rūgšties kiekį ir taip pagerinti jos būklę.

Hialurono injekcijos padeda išlyginti raukšles be jokių chirurginių intervencijų, tad norint jaunatviškesnės, lygesnės odos nereikia gultis po skalpeliu. Ši procedūra efektyviai panaikina nosies-lūpų, mimikos raukšles, raukšles aplink akis bei lūpas. Hialurono injekcijos tinka norint suteikti apimties skruostams, veido kontūrui formuoti, lūpų formai ir apimčiai pakoreguoti. Taip pat ši procedūra padės efektyviai sudrėkinti išsausėjusią veido odą, grąžinti jai gyvybingumą, stangrumą, suteiks natūralaus, sveiko švytėjimo efektą.

Procedūra yra neskausminga, kadangi dažniausiai oda patepama nuskausminamuoju kremu. Hialurono rūgštis į odą suleidžiama plona adata. Procedūra trunka iki 30 min. Po procedūros galimas nežymus odos paraudimas, patinimas, tačiau šie požymiai pranyksta kelių dienų eigoje. Injekcijų poveikis jau pastebimas iš karto, tačiau galutinis rezultatas atsiskleidžia maždaug po 10 – 14 dienų. Hialurono injekcijų matomų rezultatų išsilaikymo trukmė priklauso nuo konkrečios situacijos, tačiau dažnu atveju trunka apie 9 – 12 mėn.

Domina hialurono injekcijos Kaune? Maloniai kviečiame apsilankyti lazerinės ir estetinės dermatologijos klinikoje Amber Esthetic!