Ką daryti, jei užtrenkėte automobilio dureles:

Automobilio atidarymas Vilniuje

ekspertų žvilgsnis į avarinį atidarymą

Daugeliui iš mūsų yra tekę patirti tokią paniką: išlipame iš automobilio, užtrenkiame dureles ir staiga suvokiame, kad viduje liko rakteliai. Dar blogiau, jei tai nutinka netinkamu laiku arba nepalankiomis sąlygomis. Pateikiame keletą ekspertų patarimų, ką daryti tokiose situacijose ir kaip atlikti avarinį aotumobilio atidarymą.

Automobilių atidarymas Vilniuje +37060451507

Svarbu: Naudokitės pateikta informacija tik tada, kai tai tikrai būtina, ir visada laikykitės įstatymų.

 1. Išlikite ramūs
  Pirmasis ir bene svarbiausias patarimas – išlikti ramiems. Panika nepadės jums išspręsti problemos ir, tiesą sakant, gali ją tik pabloginti. Prisiminkite, kur turite atsarginį raktą ir kas gali padėti jį gauti.
 2. Kreipkitės į specialistą
  Jei turite prieigą prie telefono ir jums negresia pavojus, geriausia iškviesti profesionalus. Avarinio atrakinimo tarnybos turi reikiamą įrangą ir įgūdžių, kad atidarytų automobilį nepažeisdamos spynos ar durelių.
 3. Naudokite stiklo daužiklį
  Jei automobilyje yra vaikas arba gyvūnas ir jums reikia nedelsiant atidaryti automobilį, naudokite stiklo daužiklį. Smūgiuokite į stiklo kampą, o ne į vidurį, kad sumažintumėte riziką susižeisti dėl stiklo šukių.
 4. Naudokite specialiai tam skirta įrankį
  Kai kuriais atvejais automobiliui atidaryti galite naudoti įsilaužimui skirtą priemonę (pvz., metalinę pakabą). Atminkite, kad tai gali pažeisti durų tarpinę arba spyną, todėl šį metodą naudokite tik kraštutiniu atveju.
 5. Įvertinkite galimą žalą
  Atminkite, kad bet koks bandymas pačiam atidaryti automobilį gali jį sugadinti. Jei įmanoma, visada verčiau kvieskite profesionalą.

Išvada


Užsitrenkęs automobilis gali būti stresinė situacija. Tačiau turėdami tinkamų žinių ir pasiruošimo, galite išlaikyti šaltą protą ir išspręsti problemą su minimaliais nuostoliais. Svarbiausia, nepamirškite, kad jūsų ir aplinkinių saugumas yra svarbiausias prioritetas.