Kaip padidinti reklamos ant automobilio efektyvumą?

Reklama ant automobilių – viena efektyviausių judančių reklamos priemonių. Šią reklamos formą pastebime kasdien vos tik peržengę namo slenksčio duris. Apipavidalinti automobiliai tarnauti gali net iki 10 metų, tad svarbu atsakingai žvelgti į šio reklamos tipo įgyvendinimą, nes tik kūrybingai paruoštas ir kokybiškai užklijuotas automobilio dizainas gali pasiekti efektyvų rezultatą. Automobilių apipavidalinimo kokybė – vienas pradinių efektyvumo savybių, kurios priklauso nuo Jūsų pasirinktos reklamos agentūros pastangų bei profesionalumo. Taigi kokie tie kiti efektyvumo faktoriai, priklausantys nuo Jūsų?

Eksploatavimas

Kiek efektyvi bus Jūsų reklama ant automobilio priklauso nuo automobilio naudojimo. Laikysite savo įmonės automobilį vienoje lokacijoje – Jūs būsite pastebėti esamoje vietoje besilankančių praeivių. Automobilis bus naudojamas nuolat kelionėms miestuose ar užmiesčiuose – reklama bus pastebėta masės potencialių klientų. Ne ką mažesnį poveikį efektyvumo koeficientui taip pat suteikia ir paros metas. Kaip ir bebūtų aišku, reklama ant automobilio geriausiai pastebima šviesiuoju paros metu, tad net ir naktį rekomenduojame automobilį palikti apšviestoje vietoje, kurioje būtų aiškiai matoma Jūsų reklama – tai padidins matomumą ir tamsiuoju paros metu.

Priežiūra

Automobilio reklaminis apipavidalinimas gali būti profesionaliai paruoštas ir atkreipiantys didelės dalies aplinkinių dėmesį, tačiau jei automobilis neestetiškai atrodo – visa reklama ant automobilio tampa beprasmiška ir praranda vertę. Neplaudami automobilio Jūs nukenčiate tiek prarasdami potencialių klientų dėmesį ir pasitikėjimą prekiniu ženklu, tiek ir trumpindami reklamos tarnavimo laikotarpį dėl netinkamai prižiūrimo užklijuotos plėvelės paviršiaus. Nepagalėkite laiko bei pinigų automobilių priežiūrai – visa tai atsipirks.

Apipavidalintų automobilių kiekis

Net neverta abejoti, kad apipavidalintų automobilių skaičius turi gan didelį poveikį reklamos ant transporto efektyvumui. Su dideliu įmonės automobilių kiekiu Jūs pasieksite žymiai daugiau tikslinės auditorijos, nei su vienu automobiliu. Aišku šis faktorius galioja įmonėms, kurios turi daugiau nei vieną automobilį, tačiau norint padidinti matomumą neturint tokių išteklių galima bandyti susitarti su darbuotojais ir jų automobilius paženklinti savo įmonės logotipais.

Kelionės maršrutai

 Siekiate padidinti reklamos ant automobilio matomumą? Rinkitės maršrutą, kuriame yra daugiau žmonių, kurie galėtų pamatyti Jūsų reklamą. Aišku, tikriausiai reiks susitaikyti ir paaukoti daugiau laiko stovint spūstyse, tačiau ko tik nepadarysi dėl gero rezultato.

Įsiminkite visus šiuos faktorius, lemiančius efektyvumo rodiklį, o mes pasirūpinsime profesionaliai įgyvendinsime Jūsų automobilio apipavidalinimo idėją.