Riebalų nusiurbimas – viena populiariausių operacijų pasaulyje

Riebalų nusiurbimas – tai vis labiau populiarėjanti operacija pasaulyje. Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. Mokslų daktaras gyd. Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/riebalu-nusiurbimas/ dalijasi visa informacija apie tai, ką būtina žinoti tiems, kurie susidomėjo riebalų nusiurbimo operacija

Dr. Kęstutis Maslauskas - riebalų nusiurbimas

Kodėl riebalų nusiurbimas tampa toks populiarus? Plastikos  chirurgas gydytojas Kęstutis Maslauskas, atlikęs gausybę riebalų nusiurbimo operacijų, internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/riebalu-nusiurbimas pateikia nuotraukų galeriją, kaip atrodo rezultatai  prieš ir po riebalų nusiurbimo operaciją. Nuotraukose daugiausiai matomas pilvo riebalų nusiurbimas – nes tai iš tiesų pati populiariausia operacija. Problematinės vietos gali būti ne tik pilvo sritis, riebalus galima nusiurbti nuo įvairių kūno vietų – šlaunų, žastų, pasmakrės, kelių ir t.t… Natūralu, kad visame pasaulyje tai tampa labai populiaru, nes kūno kontūravimas – tai iš tiesų ne vienam tampa išsigelbėjimu, norint pasikoreguoti kūno formas.

Vis dėlto, norint atlikti riebalų nusiurbimą reikia žinoti, kad ne visais atvejais tai galima padaryti. Turint didelį viršsvorį – pirmiausia reikia tinkamai sureguliuoti mitybą ir sportą, kad kūno masės indeksas neviršytų 27. Priešingu atveju riebalų nusiurbimo operacija negalima.

Riebalų nusiurbimo operacija pasaulyje atliekama jau daugiau nei 40 metų ir populiarumas šios operacijos tik didėja. Anksčiau buvusi itin populiari operacija tarp moterų, šiuo metu riebalų nusiurbimas vis dažniau tampa populiarus ir tarp vyrų. Natūralu, kad visame pasaulyje vis daugiau žmonių išdrįsta atsisakyti visuomenėje nusistovėjusių stereotipų ir įgyvendinti savo svajones – turėtų gražų kūną. Atliekant riebalų nusiurbimo operaciją svarbiausia  nepamiršti, jog tai tik priemonė, padedanti pakoreguoti kūno linijas, tačiau toli gražu nepakeičianti sveiko gyvenimo būdo, sporto ir sveikos mitybos, todėl labai svarbu po operacijos neužmigti ant laurų, o toliau stengtis išlaikyti operacijos metu pasiektą rezultatą.

Plastikos chirurgas Med. M. daktaras Kęstutis Maslauskas pastebi, kad Lietuvoje taip pat vis populiarėjanti operacija – riebalų nusiurbimas – pastaruoju metu atveria ne vienam vyrui ar moteriai galimybes susitvarkyti problematines savo kūno vietas, kurių iki tol nepavykdavo kontroliuoti maisto ar sporto pagalba.