Plastikos chirurgas džiaugiasi vis didėjančiu moterų sąmoningumu

Plastikos chirurgas medicinos mokslų daktaras Kęstutis Maslauskas (www.drmaslauskas.lt)  jau daugelį metų yra vienas garsiausių plastikos chirurgų Lietuvoje, padėjusių ne vienai moteriai išspręsti savo problemas, susijusias su veido ar kūno proporcijomis. Neretai sakoma, kad plastikos chirurgija gali išspręsti ne tik fizines, bet ir psichologines problemas ir tai dažnai yra tiesa, nes kartais kūno ar veido tam tikros proporcijos jau nuo vaikystės žmogui tampa vidiniu priešu ir tik jį pašalinus, galima rasti harmoniją ir sutarimą su savimi. Žinoma, yra ir kita priežastis, kodėl žmonės susidomi plastikos chirurgija – tai madų vaikymasis ir bandymas atitikti vieną standartą. Vis dėlto plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas pastebi, kad antras variantas vis rečiau tampa priežastimi keiptis dėl plastinės operacijos.

Nors visada atsiras plastinės operacijos, kurios gali būti daromos ir dėl mados, tačiau kiekviena moteris ar vyras pirmiausia turi atsakyti į klausimą: „ar tikrai būtent jam, kaip asmenybei reikia šios operacijos?“ ir jei žmogus tikrai žino, kad nori save matyti kitaip, kad vienas ar kitas trūkumas, jo manymu gali išspręsti jam daugelį problemų, tada greičiausiai plastikos chirurgija yra būtent tai, ko jam reikia.

Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas taip pat pastebi, kad  vis mažėja atvejų, kai, tarkim, moteris nori didelės krūtinės vien tam, kad atitiktų visuomenės spaudimą. Šiuo metu į plastikos chirurgą kreipiasi moterys, kurioms dėl vienokių ar kitokių priežasčių krūtinės, ar kitos kūno dalies disproporcija trukdo gyventi, kelia nepasitenkinimą savimi ir neleidžia mėgautis savo kūnu. „Su tokiomis pacientėmis lengva būna rasti bendrą kalbą, nes kai žmogus gerai jaučia save ir tikrai žino, ko jam reikia, lengviau būna surasti tinkamą sprendimą ir rezultatai paprastai tikrai džiugina“, – teigia plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas.

Psichologinis pasirengimas operacijai taip pat labai svarbus faktorius. Pacientams labai svarbu suvokti, kad plastinė chirurgija – tai ne naujas kostiumas ar suknelė, todėl persigalvojus taip paprastai nepavyks atšaukti esamo rezultato. Vėl dėlto šiandien jau beveik nepasitaiko atvejų, kai pacientai kreipiasi pagauti impulso ir gerai neapgalvoję ko nori ir ar tikrai to nori.

Kitas svarbus momentas – pooperacinis periodas. Plastinė chirurgija šiandien pažengusi taip toli, kad gali tobulai išpildyti tai, kas dar prieš dešimtmetį buvo tikras iššūkis, tačiau jei pacientai nesivadovaus pooperacinio periodo rekomendacijomis ir nesilaikys gydytojo nurodymų, rezultatas gali ne tik nenudžiuginti, bet taip pat ir pakenkti paciento sveikatai. Štai kodėl ypač svarbu visada laikytis gydytojo nurodymų. Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas savo internetinėje svetainėje www.drmaslauskas.lt prie kiekvienos plastinės operacijos aprašymo pateikia išsamią atmintinę, kurioje nurodoma kiekvienos operacijos trukmė, rizika ir pooperacinio periodo nurodymai, kurių būdina laikytis.

Internetinėje svetainėje www.drmaslauskas.lt pateikiama išsami informacija apie kiekvieną plastinę operaciją, todėl čia galima sužinoti daugelį atsakymų ir išsklaidyti visas nerimą keliančias abejones.