Kodėl matinė plėvelė naudojama daugelio namų langų bei stiklinių pertvarų klijavimui?

matinė plėvelė stiklams | Spalvota Reklama

Matinė plėvelė – tai viena dažniausiai naudojamų plėvelių pastatų stiklų klijavimui. Su ja susiduriama tiek ofisuose, tiek namų aplinkoje. Taigi kodėl ši plėvelė tokia paklausi?

Matinė plėvelė langams suteikia privatumo.

Kiekvienas žmogus vertina privatumą ir nori juo džiaugtis kasdieniame gyvenime. Matinė plėvelė praleidžia didelę dalį šviesos pro stiklą, bet tuo pačiu sulieja vaizdą už stiklo, kad žmogus galėtų džiaugtis privatumo jausmu neprarasdamas saulės šviesos patekimo į patalpas.

Stiklų ženklinimas apsaugo nuo susižeidimų.

Pagal darbo saugos reikalavimus kiekvieno biuro stiklinės pertvaros turi būti paženklintos, kad žmogus pastebėtų stiklus ir nesusižeistų. Matinė plėvelė šioje situacijoje pasitarnauja kaip matoma, bet neperdaug išsišokanti  plėvelė, iš kurios yra gaminami ornamentai, bei kitokie lipnūs ženklai, perspėjantys žmones.

Matinė plėvelė padeda patenkinti įvairaus tipo poreikius.

Žmonės net nepagalvoja kaip įvairiapusiškai galima panaudoti matinę langų plėvelę. Ją naudojant yra matinami langai, ženklinami pavojų galintys sukelti stiklai, logotipai iš matinės plėvelės klijuojami ant parduotuvių vitrinų stiklų, išpjaustyti matinės plėvelės ornamentai tampa nuostabiu interjero dekoro elementu. Ir tai dar ne viskas – įvairios įmonės apsiklijuoja langus matinę plėvelę su spauda, kad ne vien matinė plėvelė pasitarnautų privatumo suteikimu, bet ir kaip reklamos priemone.

Sukuria elegantišką įvaizdį

Matinės plėvelės rinkoje yra įvairių spalvų bei atspalvių, tad žmogus gali rinktis kokia plėvelės spalva labiau tinka pagal interjerą ir panašiai. Populiaros spalvos: pilka, balta, kreminė, geltona, raudona, rožinė, mėlyna, žalia. Pasaulio rinkoje tarp matinių plėvelių vis didesnės ir didesnės paklausos susilaukia „šerkšno“ plėvelė, kurios paviršius atrodo kaip apšerkšnijęs langas.

Jei planuojate įsigyti šią plėvelę, būtinai įsitikinkite kokią plėvelę Jums bando įsiūlyto pardavėjas. Paprasta matinė plėvelė yra pigesnė, sunkiau klijuojama ir ne itin estetiška. Ją galite naudoti stiklams, kurie turi suteikti privatumo, o ne puošnumo. Tačiau „šerkšno“ plėvelė yra visai kitokia – ji yra brangesnė, jos siūloma daugiau atspalvių, lengviau klijuojama, gražiau atrodo interjere. Todėl šią plėvelę daugelis žmonių naudoja biurų stiklinėms pertvaroms, parduotuvių vitrinų langams bei namų langams, siekiant perteikti elegantišką įvaizdį.