komercinis.lt – baldai internetu, internetinė baldų parduotuvė

komercinis.lttai internetinė baldų parduotuvėįsikūrusi 2009 metais. Mūsų internetinėje parduotuvėje baldai aukščiausios kokybės. Pas mus rasite platų baldų pasirinkimą: virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, vaikų kambario baldai, prieškambario baldai, minkšti baldai, vonios komplektai.

komercinis.lt – kokybiški baldai už patrauklią kainą. Baldai pirkti mūsų internetinėje parduotuvėje yra atvežami nemokamai visoje Lietuvoje. Todėl mūsų tikslas – laimingi ir patenkinti klientai.

O žinojote, kad perkant baldus komercinis.lt jūs galite atsiskaityti jums patogiausiu būdu. Mes savo klientams siūlome net keturis atsiskaitymo būdus: bankiniu pavedimu, banko kortele pristatymo metu, grynaisiais pristatymo metu ir išsimokėtinai su mokilizingas.

Internetinės baldų parduotuvės komercinis.lt vizija – tapti vienai iš pigiausių, baldais prekiaujančių, internetinių parduotuvių Lietuvoje. Baldai kurie tinka net išrankiausio skoniui.

komercinis.lt nuolat auga ir tobulėja, todėl mes siekiame, kad mūsų baldai būtųaukščiausios kokybės ir geriausių kainų. Stengiamės, kad klientai rastų visus reikiamus baldus mūsų internetinėje parduotuvėje, nuo miegamojo, virtuvės, vonios, vaikų kambario komplektų iki pakabinamų lentynų. Viską rasite užsukę į internetinę baldų parduotuvę komercinis.lt