Kreditai automobilių dalims – vieni dažniausių

Ką daryti, kai patiriate avariją ir labai greitai reikia sutvarkyti automobilį? Aišku, ieškote pinigų iš savo santaupų, tačiau, jei jų nėra, arba dėl tam tikrų priežasčių jomis negalite pasinaudoti? Situacija stresinė, pripažinkime. Vienas iš racionaliausių sprendimų tokioje bėdoje yra kreditai keliems šimtams ar tūkstančiui litų.

Aišku, visada yra draudimas. Tik bėda ta, kad jie sumoka draudimo išmokas tik po to, kai automobilis suremontuojamas ir pateikiami visi dokumentai. Dokumentų tvarkymas – ne pats maloniausias procesas, todėl jis užtrunka. Jei draudimas mokėtų iš anksto, iš karto po avarijos, kredito nebereiktų, nes pakaktų kreiptis į draudimo bendrovę. Dabar taip nėra, todėl greitųjų kreditų bendrovės yra vienos tų įstaigų, kurios dar gali padėti.

kreditasCredit24.lt atstovas pasakojo, kad žmonės labai dažnai skolinasi būtent dėl automobilio gedimo. Paprastai kitų priežasčių jie nenori atskleisti, tačiau automobilio avarija jau tapo kaip savaime suprantama priežastis. Kreditai dažniausiai būna nedideli – nuo šimto iki tūkstančio eurų. Tokios sumos pakanka autorizuotame servise sutvarkyti automobilį, įsigyti trūkstamas automobilio dalis.

Automobilių dalims išleidžiama nemažai pinigų ir įprastai. Nesvarbu, ar jos yra būtiniausio naudojimo, ar tik aksesuarai, tačiau automobilio priežiūra Lietuvoje yra gana aukšto lygio. Automobilių savininkai drąsiai ima kreditus ir perka išorines ir variklio dalis. Viena populiariausių dalių yra žibintai.

Sugriežtinus techninės apžiūros procesus, apšvietimui skiriamas didelis dėmesys. Inspektorius gali nepasirašyti automobilio techninės apžiūros talono vien tik dėl to, kad žibinto stikle randa nedidelį įskilimą. Ne paslaptis, kad originalūs žibintai – viena brangiausių automobilio detalių ir tenka greitai pakloti kelis šimtus eurų, kad trūkumas būtų ištaisytas dar tą pačią dieną. Prie populiariausių dalių dar būtų galima paminėti duslintuvus, įvairias važiuoklės dalis, akumuliatorius ir kitas smulkias detales, be kurių techninę apžiūrą „praeiti“ būtų problematiška. Dažnas automobilių dalių pardavėjas dirba kartu su lizingo bendrovėmis ir leidžia savo klientams atsiskaityti dalimis, tačiau tai retas atvejis – automobilio savininkai nenori permokėti 10-15 % daugiau už ir taip nepigią detalę.

Kreditai padeda ne vien tik perkant automobilio dalis, bet ir jomis prekiaujant. Tiesa, tokių pareiškėjų yra labai mažai, tačiau jie yra galimi, ypač turint omenyje, kiek daug lietuvių dirba šiame versle (nelegaliai).

Kreditas – ne žaisliukas, o didelė atsakomybė. Visada įvertinkite riziką, ar sugebėsite jį laiku grąžinti. Juk naujo bamperio niekas nenuims ir neparduos, kad galėtumėte susimokėti paskolos mokesčius…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *