Lazerinis spausdintuvas. Ką reikėtų žinoti?

hp-1020-plus-400x400-imadfnfypctcdmveŠiuo metu itin išpopuliarėjus lazeriniams spausdintuvams prasidėjo vartojimo skatinimas. Spausdintuvai parduodami pigiai, kasetės būna nepildomos, brangios, naujame spausdintuve pripildyta gal trečdalis kasetės. Pildymai tokių kasečių kainuoja daug, nes bent pusė kainos sudaro specialūs slapukai ar mikroschemos, kurias, žinoma, gamina ir brangiai parduoda patys gamintojai. Taigi, ką rinktis, jeigu norime pataupyti ir neišlesti neprotingos sumos pinigų?

Pirma ką jūs su tuo spausdintuvu planuojate veikti, kiek spausdinti, ar jums reikalingas skenavimo įrenginys ir spausdinimas su beviele funkcija? Dauguma žmonių prieš pirkdami spausdintuvą pirmiausia įsivaizduoja kaip spausdins nuotraukas, kiek tekstų ir receptų atsispausdins. Tačiau po pirmos savaitės kaip ir nebėra ką spausdinti, tačiau tokį daiktą vis tiek naudinga turėti, maža kas.

Taigi, pirmas patarimas yra arba pirkti tikrai brangų naują spausdintuvą arba

naudotą spausdintuvą. Kodėl naudotą? Tais laikais, kai naudoti spausdintuvai buvo dar nauji spausdintuvų gamintojai varžėsi tokiais dalykais, kaip kokybė, ilgaamžiškumas, didelė spausdintuvų kasečių talpa, galimybė jas papildyti ir maksimali ekonomija. Dabar iš varžytuvių yra likusi tik kokybė, dizainas, kaina ir metinės apyvartos. Iš tikrųjų senesnių ir naujesnių lazerinių spausdintuvų kokybė skiriasi, tačiau tas skirtumas yra per menkas, kad dėl to vertėtų permokėti.

Kitas keistas niuansas, jeigu pradėsite domėti senais spausdintuvais, pastebėsite, jog jie kainuoja tiek pat, o dažnai net ir daugiau nei nauji analoginiai variantai. Neįsigąskite to ir vis tiek pirkite naudotą, nes jis po metų, dviejų ar penkių vis tiek kainuos tiek pat. Jie yra taip kokybiškai ir ilgaamžiškai padaryti, kad jų kaina iš esmės nekrenta ir, atsibodus, tikrai parduosite už tą pačią sumą, o gal net ir brangiau. Naujas aparatas kainuotų apie 50-60 procentų dabar sumokėtos kainos.

Taigi, bendri patarimai tokie – nepirkite naujų ir prieš perkant pasidomėkite ar ten nėra kokių mikroschemų ar kitų saugiklių, kurie jums labai sugadins nuotaiką ateityje.