Lūpų putlinimas hialuronu

Turite siauras, neišraiškingas, o gal asimetriškas lūpas, tačiau svajojate apie kiek kitokias? Galbūt apie putlesnes, išraiškingesnes, simetriškas bei tobulai atrodančias? Svajonės gali išsipildyti ir visai nesunkiai. Tiek jaunos merginos, kurios turi iš prigimties siauras lūpas, tiek vyresnės moterys, kurių lūpos su metais tapo mažiau išraiškingos, o aplink jas ėmė ryškėti raukšlelės, gali rinktis lūpų putlinimą hialuronu. Lūpų putlinimas hialuronu padės visais išvardintais atvejais ir daugeliui dailiosios lyties atstovių suteiks papildomo pasitikėjimo savimi.

Hialurono rūgštis yra natūraliai randama žmogaus organizme ir turi savybę išlaikyti didelį kiekį vandens. Bėgant laikui hialurono gamyba organizme sutrinka, tad jo kiekis jame ima mažėti. Dėl šios priežasties lūpų išvaizda ima kisti, jos tampa sausesnės, nebe tokios putlios ir išraiškingos. Lūpų putlinimas hialurono rūgšties injekcijomis padeda atstatyti prarastą hialurono rūgšties kiekį bei pakoreguoti lūpų išvaizdą.

Hialurono injekcijų dėka, lūpoms suteikiamas putlumas, padidinama jų apimtis. Taip pat ši procedūra padeda pakoreguoti lūpų formą, ištaisyti asimetriją, formuoti kontūrą. Hialurono injekcijas lūpoms renkasi ir norinčios pakelti nusvirusius lūpų kampučius ir taip suteikti pokytį bendrai veido išvaizdai, kadangi nusileidę lūpų kampučiai sudaro įspūdį, jog žmogus yra nusiminęs ar nepatenkintas. Taip pat ši procedūra puikiai tiks norint panaikinti smulkias raukšleles, esančias aplink lūpas.

Lūpų putlinimas hialuronu yra trumpai trunkanti ir visiškai saugi procedūra. Jos trukmė 20-30 min. Prieš procedūrą yra aptariamas pageidaujamas rezultatas bei suteikiama profesionali konsultacija. Lūpos patepamos nuskausminamuoju kremu, kad procedūros metu nebūtų jaučiamo nemalonūs pojūčiai. Kai nuskausminimas pradeda veikti, naudojant ploną adatą, į lūpas suleidžiamas hialurono rūgšties užpildas.

Po procedūros ateinančia parą ant lūpų negalima tepti jokių kremų, balzamų, kosmetinių priemonių. Taip pat rekomenduojama savaitę vengti aktyvių saulės spindulių, soliariumų, pirčių. Keletą dienų vengti aktyvaus sporto ar kitos aktyvios fizinės veiklos. Rezultatai dažniausiai išsilaiko 6-12 mėn. Praėjus šiam laikotarpiui procedūra vėl gali būti kartojama.

Dailios ir išraiškingos lūpos gali tapti Jūsų vizitine kortele atlikus lūpų putlinimą hialuronu!

Domina lūpų putlinimas Kaune? Kviečiame apsilankyti: https://www.amberesthetic.lt/lupu-putlinimas