Skubus automobilio pardavimas

Skubus automobilio pardavimas

Norite parduoti savo automobilį greičiau nei per kelias valandas? Tikriausiai žinote, kad automobilio pardavinėjimas gali užtrukti mums nemažai brangaus laiko. Visi nori nusipirkti kuo pigiau automobilį ir kuo tvarkingesnį.
Skubus automobilio pardavimas per skelbimų portalus gali būti ne toks ir skubus. Jei tikrai domina skubiai parduoti automobilį, rekomenduojame rinktis puikią paslaugą – Automobilių Supirkimas. Šioje paslaugoje galite sutaupyti nemažai savo laiko, išvengsite skelbimų pirkimo, automobilio fotografavimo ir dėjimo į skelbimų portalus. Visi supirkėjai atvyksta į jūsų nurodytą vietą, o prieš tai jums pasiūlo kainą, jei ji tinka tuomet tariatės dėl vizito.

Kas yra auto supirkimas?

Paslaugai sparčiai plintanti visame pasaulyje ir žinoma Lietuvoje. Ji labiau paplitusi tarp asmenų kurie nori turėti pinigus kelių valandų bėgyje, atlaisvinti vietą kieme, gal tiesiog nesiseka jos pardavinėjimas. Paslaugoje yra nuolatos atrinkinėjami supirkėjai iš visų miestelių ir kaimelių. Tad jūsų lokacija, jiems tikrai ne problema. Komanda dirbanti be išeiginių visą parą. Kadangi komandoje yra daug žmonių, todėl neskubėkite su pirmu pasiūlymu, o palaukite ir kitų. Kadangi bus pateikti skirtingi pasiūlymai iš skirtingų supirkėjų. Todėl jei sugalvojote naktį, kad jums reikia pinigų, tikrai ne problema jiems pasiūlyti savo automobilį. Visa komanda pasistengs pasiūlyti jums pačias geriausias kainas, kad liktumėte patenkinti. Nepamirškite, kad automobilio stovis ar mechaniniai gėdimai tikrai ne bėda mums !

Kaip pasiūlyti jiems savo transporto priemonę?

Tikriausiai jus sudomino skubus automobilio pardavimas. Norint pasiūlyti jiems savo transporto priemonę reikės užeiti į mūsų internetinį puslapį. Tuomet pamatysite siūlymo formą, kurią jums reikės užpildyti. Jos užpildymas trunka vos kelias minutes. Prašoma įvesti tik pati reikalingiausia informacija, tokia kaip : ridos duomenys, kelios nuotraukos, kokia pavarų dėžė, variklis ir trumpas aprašymas. Užpildę pasiūlymo formą, išsiųsite ją automatiškai visiems supirkėjams. Atsakymo galite tikėtis vos per 20 minučių. Tuomet lieka jūsų verdiktas, ar kaina tinka ar ne. Kuomet jums tinkama kaina, tada susirašote su pirkėju ir nutariate lokaciją ir laiką. Jie pasirūpins visomis reikalingomis sutartimis. Tačiau jei kaina jūsų netenkina, atsisakote ir nemokamai sužinote savo automobilio įvertintą kainą.