Vyriškų apyrankių tipai

Šiandien vyriškos apyrankės išgyvena tikrą pakilimą. Dar visai nesenai nešioti papuošalus vyrui, liaudiškai tariant, buvo nevyriška. Tačiau dabar, kai pasaulį užvalgo grožis, vyrai noriai ėmė ieškoti kuo pasipuošti, o apyrankės pasirodė esančios puikiu variantu. Tai nedidelis, į akis smarkiai nekrentantis, tačiau savotiško žavesio suteikiantis aksesuaras. Tačiau apyrankių būna įvairių tipų, apie kuriuos čia ir pakalbėsime.

Pirmas apyrankių tipas – odinės apyrankės. Tai bene dažniausiai pasitaikančios ir ilgą istoriją skaičiuojančios apyrankės, kurių atsiradimas datuojamas nuo senovės Egipto laikų.

Ne ką mažiau populiarios ir vyriškos apyrankės iš virvelių. Šios dažnai pasirenkamos laisvalaikio stilių propaguojančių vyrų. Jos nevaržo ir neįpareigoja, kas daug ką pasako ir apie patį žmogų.

Akmens apyrankės – tai nauja mada. Dažnai apyrankės dabar gaminamas iš tokio akmens, kaip lavos. Nušlifuoti karoliukai tiesiog suveriami ant elastingos gumos ir tai sukuria įspūdingą vaizdą.

Nevertėtų pamiršti ir apyrankių iš metalo. Tiesa, tauriųjų metalų, tokių, kaip aukso, amžius jau praėjo. Tokios apyrankės jau nebemadingos ir dabar vyrai mieliau renkasi nerūdijančio plieno arba platinos papuošalus.

Koks tipas kam tinka? Čia jau spręsti jums. Pasirinkimas tikrai platus.