XXI amžiaus aksesuarai, be kurių sunkiai įsivaizduojami vyrai

XXI amžiaus vyras ne tik turi būti tvirtas ir savimi pasitikintis, jis taip pat turi būti ir stilingas. Jei anksčiau puoštis buvo moterų užsiėmimas, tai dabar miesto vyrai puošiasi ne ką mažiau už dailiosios lyties atstoves. Šiame straipsnyje apžvelgsime kelis aksesuarus, be kurių sunku įsivaizduoti šiuolaikinį vyrą.

Vyriški pakabukai

Kaklo papuošalai nestebina jau kurį laiką, tačiau keičiasi jų stilius. Jei anksčiau vyrų kaklus puošdavo tauriųjų metalų grandinėlės. Ir vyriškumas buvo matuojamas pagal tai, kokio storio yra grandinėlė. Tai šiandien vyrai vis dažniau renkasi paprasčiausius pakabukus, kurie atrodo gražiai ir nėra tokie sunkūs. Dažnai vyriški pakabukai būna užverti ant paprasčiausios virvelės arba akmeninių karoliukų. Taip visas dėmesys skiriamas ne aplink kaklą einančiai grandinėlei, o būtent pakabukui, kuris ir turi turėti kažkokią reikšmę.

Kortelių dėklai

Kortelių dėklas ne tik yra stilingas, bet ir itin praktiškas dalykas. Šiandien kone kiekviena parduotuvė ar paslaugas teikianti įstaiga turi savo nuolaidų sistemą, o su ja ir nuolaidų kortelę. Jei norite išeiti į miestą reikia neštis krūvą kortelių, nes niekada negali žinoti kurios iš jų prireiks. Tokiu atveju ir pravečia kortelių dėklai, kurie yra kompaktiški, o juose telpa net iki 10 kortelių. Galima turėti net ir kelis kortelių dėklus ir korteles išskirstyti kategorijomis – pavyzdžiui automobilyje esančiame kortelių dėkle turėti tik degalinių bei kitų su automobilių prekėmis susijusių parduotuvių korteles.

Vyriškos rankinės

Vyriškos rankinės yra pastarųjų poros sezonų mada. Tačiau ši mada tai atsiranda, tai vėl dingsta. Vos prieš 10 metų visi vyrai nešiojo per petį permetamas rankines. Dabar jau populiaresnėmis tapo rankinės, kurias galima užsijuosti per juosmenį. O juk dar visai nesenai tokios rankinės asociavosi su turgaus prekeiviais. Dabar vyriškos rankinės tapo kasdieniu dalyku ir yra itin populiarios vasaros sezono metu, tai nenešiojama striukė ir nėra tiek daug kišenių, į kurias būtų galima susidėti visus reikalingus daiktus.