Vestuviniai žiedai ir jų mados

vestuviniai žiedaiVestuvinių žiedų pasiūla stebina savo pasirinkimo galimybėmis. Būsimieji jaunavedžiai žiedus gali įsigyti specializuotuose juvelyrinių dirbinių salonuose ir internetu. Be to, vestuviniai žiedai gali būti gaminami pagal individualų užsakymą. Svarbiausia, ką turite nuspręsti – kokio dizaino žiedai atitiks jūsų ir jūsų mylimojo / mylimosios poreikius. Nors svarbiausią vaidmenį čia atlieka jūsų lūkesčiai ir individuali grožio pajauta, negalima pamiršti ir mados diktuojamų sąlygų. Juvelyrai teigia, kad kaip ir visose kitose srityse, žiedų gamyboje taip pat dominuoja tam tikri mados suformuoti stereotipai.

Madingi žiedai

Vertinant vestuvinių žiedų dizainą, būtina išskirti geometrines formas. Jau kelerius metus iš eilės dominuoja keturkampiai žiedai, ypač, jei papuošalą sudaro daug mažų kvadratėlių, kurių viduje spindi prabangūs deimantai. Nors ilgą laiką brangakmeniai puošė išskirtinai moteriškus žiedus, šiandien minėtieji papuošalai pritaikomi ir vyriškam žiedų dizainui.

Daug klausimų kelia ir metalo pasiūla. Nors sparčiai populiarėja įvairių metalų dirbiniai, pvz., volframo žiedai, populiarumo viršūnėje vis dar lieka auksas. Tiesa, tradicinis raudonasis auksas šiandien beveik užmirštas. Šalia baltojo ir geltonojo aukso sparčiai populiarėja rausvasis auksas, išsiskiriantis švelniai rožine spalva. Minėtasis sprendimas išpopuliarėjo dizaineriams pripažinus, kad tarpusavyje gali būti maišomi įvairių spalvų metalai, t. y. jei pasipuošėte rožinio aukso vestuvinių žiedu, tai dar nereiškia, kad kiti jūsų papuošalai turi būti tokio paties atspalvio.

Vertinant individualumo svarbą, sparčiai populiarėja skirtingo dizaino vestuviniai žiedai, t. y. jaunieji neprivalo rinktis identiško dizaino žiedų, jei pageidauja puoštis individualią grožio pajautą atitinkančiais dirbiniais. Tarpusavyje nesuderinti žiedai sparčiai populiarėja visoje Europoje ir vis dažniau pasirenkami garsių porų. Beje, įsigali ir kita mada, kurios esminis principas – sužadėtuvių ir vestuvinius žiedus pirkti vienu metu, t. y. tokie žiedai puikiai dera tarpusavyje, todėl nekelia sunkumų ateityje, nešiojant juos ant to paties piršto.

Nemadingi žiedai

Nemadingais laikomi stori žiedai. Tokie papuošalai ne tik prastai atrodo, bet ir yra nepatogūs. Beje, žiedo storumo nereikėtų maišyti su žiedo pločiu. Priešingai – platūs žiedai tampa vis madingesni. Paprastai žiedo storį lemia prastai įdėti brangakmeniai, kai didžioji deimanto dalis „įspaudžiama“ į žiedo vidų.

Nemadingu sprendimu laikomi ir masiškai gaminami žiedai, parduodami visuose salonuose. Tokie žiedai atrodo nuobodžiai, be to, dažniausiai jie neturi komforto zonos, užtikrinančios patogų dirbinių nešiojimą, yra labai ploni ir lengvai pažeidžiami. Juvelyrai primena, kad vestuviniai žiedai perkami vieną kartą gyvenime ir nešiojami daugybę metų, todėl šiam pirkiniui pinigų gailėti nereikėtų.