Mados tendencijos 2017 metų vasarai

mados_tendencijos_2017

Ši vasara tikrai nelepina puikiais orais, tačiau net ir darganotu metu norisi atrodyti gražiai bei stilingai. Be to, daugelis savo vasaros atostogas planuoja užsienyje, o ten gali prireikti tiek suknelės, tiek ir maudymosi kostiumėlio. Taigi, koks stilius, spalvos ir aksesuarai madingi šią vasarą? Nėriniai, raukiniai, permatomi, lengvi audiniai, džinsai, geometriniai raštai ir dryžiai, auksinė, žalia ir šerbeto spalvos, masyvios gėlės ir rankovių interpretacijos – tai  2017-ųjų vasaros.

Spalvos – ryšku, lengva, unikalu

Korporacija „Pantone“ dar metų pradžioje paskelbė, kokia gi spalva taps 20017 metų akcentu. Jei 2016-aisiais dominavo geltoni atspalviai, kuriuos buvo galima matyti tiek interjeruose, tiek dizainerių kolekcijose, šiais metais visas dėmesys sutelktas į žalią spalvą. Dėmesys gamtai, natūralūs atspalviai, atsigręžimas į ekologiją ir jos idėjas – tai  viena svarbiausių šių metų mados idėjų.

Rankovių interpretacijos

Didelės, pūstos ir kitaip į akis krentančios, nuo drabužio „atsiskiriančios“ rankovės – tai dar vienas šios vasaros akcentas. Suknelės ir palaidinės su drugelio formos rankovėmis tiks ir kasdienai ir išskirtinėms progoms. Ieškokite išradingų siluetų ir atrodysite kerinčiai!

Madingiausių šios vasaros drabužių topas

Džinsai –  amžinai madingi! Old school stiliaus džinsai iš mados aukštumų išstumia siauruosius skinny. Vintažinis modelis išsiskiria standesniu, nutrintu (sendintu) džinsu, aukštintu liemeniu, jų siluetas dažniausiai tiesus arba kiek apsmukęs.

Dryžiai, dryžiukai. 2017 -ieji išmarginti įvairiausiais raštais: gėlėmis, užrašais, gyvūnų kailių ir odos imitacijomis, geometrinėmis figūromis, tapybiškais potėpiais ir dryžiais. Visus marginius sieja viena ypatybė. Šį sezoną madinga nuo-iki derinti to paties rašto drabužius, pavyzdžiui, dryžuoti marškiniai, švarkas ir kelnės. Kuo daugiau dryžių, tuo geriau!

Raukinukų laikas. Stambūs arba skulptūriški raukiniai. Jais puošiami kone visi drabužiai, nuo suknelių, marškinių, sijonų iki kelnių. Tokio tipo raukiniai įvaizdžiui suteikia ne tik romantiškumo, bet ir modernumo. Tad jei nori šio to šiuolaikiško, nedvejodama ieškok moderniųjų, tarsi bangomis vilnijančių kirpimų.

Nepamirškite ir aksesuarų! Raukinių, dryžių ir ryškių spalvų mada šį sezoną apima ne tik drabužius, bet ir aksesuarus. Raukta oda dekoruojama avalynė,  vakariniai ir sportiniai bateliai. Taip pat iš klostėmis raukiniuotos odos siuvamos rankinės, apyrankės.