Milwaukee – moderni patikimų elektros įrankių gamintoja

MilwaukeeMilwaukee įmonė – tai pirmaujanti ir viena didžiausių pasaulyje elektrinių įrankių bei jų priedų gamintoja. Įmonės asortimentas labai platus, gaminama daugiau nei 500 skirtingų rūšių įrankių ir daugiau kaip 3500 jų priedų bei aksesuarų. Įmonės produkcija išsiskiria ypač aukšta kokybe, patikimumu, ilgaamžiškumu ir taikomomis moderniausiomis technologijomis, ji yra skirta tiek profesionalams, tiek ir mėgėjams.

Milwaukee  įmonė įkurta 1924 m. Jungtinėse Amerikos Valstijose ir nuo tada visą laiką buvo savo srities lydere. Įmonė pirmoji pasaulyje pagamino diskinį pjūklą su reguliuojama rankena, BodyGrip frezą su išskirtine rankena ir reguliuojamu diržu, Sawzall Hatchet tiesinį pjūklą su šešių padėčių rankena ir pan. Dabar visame pasaulyje Milwaukee turi įkūrusi daugiau kaip 20 atstovybių, bendradarbiauja su daugiau kaip 400 partnerių Europoje, Australijoje, Pietų Amerikoje, Afrikoje bei Azijoje.

Nuo pat įmonės įkūrimo pagrindinis jos tikslas buvo gaminti būtent geriausius įrankius ir jų priedus. Todėl Milwaukee pavadinimas reiškia aukščiausią kokybę, patvarumą ir patikimumą, bei profesionalumą. Ši įmonė yra viena geriausių sunkiųjų nešiojamų elektrinių įrankių bei jų priedų gamintoja ir platintoja. Būtent Milwauke nustato savo pramonės srities standartus. Įmonė įdiegusi šiuolaikiškas technologijas ir daug dėmesio skiria sudėtingiausiems gamybos metodams bei procesams. Pavyzdžiui, Milwaukee akumuliatoriniai įrankiai yra išskirtiniai dėl integruotų trijų naujausių technologijų (POWERSTATE™ bešepetėlinio variklio, REDLITHIUM-ION akumuliatorių technologijos ir REDLINK PLUS sistemos), jų dėka pasiekiamos pačios geriausios įrankių veikimo ir panaudojimo savybės. Jos gaminami įrankiai yra galingi, greiti, ir patvarūs – o tai ir yra svarbiausios profesionalių įrankių savybės.

Milwaukee ir toliau tobulina savo gamybą ir diegia naujausias technologijas, modernizuoja savo gaminius. Kita vertus, Milwaukee  įmonė visuomet vertino čia dirbančius žmones. Įmonėje dirba iš tiesų motyvuotos ir kvalifikuotos darbuotojų komandos. O tai taip pat stipriai prisideda prie jų gaminių kokybės.

Be to įmonė visuomet atsižvelgdavo į savo klientų atsiliepimus, daug dėmesio skyrė tyrimams ir projektavimui, patikimumo bandymams, todėl yra tikrai nusipelniusi modernių ir aukščiausios kokybės elektrinių įrankių gamintojos reputacijos. Su Milwaukee įrankiais bet kuris darbas pasidaro įveikiamas ir tiesiog nelieka neįmanomų užduočių.