Originalios dovanos – gesintuvai?

Daugumai iš mūsų dovanos rinkimas dažnai tampa tikru galvos skausmu – norime padovanoti ne bet ką, bet nustebinti, išsiskirti iš kitų. Vieni dovanų visai nesureikšmina ir dažnai apsiriboja dovanų kuponais ar gerai neapgalvotomis smulkmenomis, bet kitiems dovanos rinkimas yra svarbus įvykis. Originalios dovanos – tai yra tokių žmonių paieškos objektas. Bet kas kartą būti originaliam ir nustebinti, yra tikras iššūkis!

Šiais laikais dovanų paieškas palengvina įvairios internetinės svetainės, kurių siūlomos originalios dovanos neapsiriboja alaus keliu ar gurmaniška vakariene, bet siūlo net ir pasivažinėjimą formulės-1 bolidu! Tarp tokios gausybės įvairių variantų kartais tampa sunku išsirinkti, o dažnai pasirinkimus apriboja ir finansai. Juk tikrai ne visi gali sau leisti padovanoti skrydį oro balionu ar prabangų laikrodį. O kai finansai riboja, išskirtinę dovaną surasti tampa tikras iššūkis.

Stilingi gesintuvai – dovanos įvairioms progoms

Bet juk ne visada išskirtinumą lemia pinigai, ar ne? Dažnai originalios dovanos yra tos, kurios yra apgalvotos, asmeniškos ir… netikėtos. Juk ar gi kas nors tikėtųsi, kad dovanų gaus gesintuvą? Ne, aš  kalbu ne apie tą tradicinį ryškiai raudoną intejero gadintoją, bet apie baltą, juodą, o gal geltoną? Dekoruotą šmaikščiu, asmenišku, jausmingu ar provokuojančiu užrašu, juk galite rinktis jūs, o fantazijai ribų nėra.

Personalizuotus gesintuvus gamina „Vytėnų gesintuvai“, jau ne vienam žmogui jie padėjo originalios dovanos paieškose. Nes tai tikrai nėra didelių finansinių išteklių reikalaujantis pirkinys, bet dėl asmeniškai parinkto dizaino ar užrašo jis tikrai turi tą vadinamąjį „VAU“ faktorių. O ir kas pasakė, kad originalios dovanos negali būti kartu ir praktiškos? Gali, dar ir kaip! Jūs ne tik nustebinate savo artimą žmogų, bet kartu padovanojate itin praktišką daiktą – juk namų ar automobilio saugumas yra tikrai toli gražu ne paskutinėje vietoje. Kaip ir automobiliuose, taip ir kiekvienuose namuose turėtų būti gesintuvas, bet dažnai jo atsisakoma būtent dėl interjerui nedraugiškos išvaizdos. Tad jeigu ieškote įkurtuvių dovanos ar tiesiog dovanos namams, stilingas gesintuvas, puikiai papildantis interjerą, būtų vienas geriausių dovanos pasirinkimų.

Tad dovanokite, stebinkite, būkite originalūs ir nestandartiniai savo pasirinkimuose – juk originalios dovanos yra tikrai kiekvienam prieinamos.

Vytėnų gesintuvai