Kalviški gaminiai vyro stiliui

il_340x270.739397439_pgf3Dauguma mūsų kalvystės gaminius suvokia, kaip interejero ar eksterjero detalių gaminius, retesniais atvejais kaip tvoras, vartus, turėklus ar kitą praktinę paskirtį turinčius dalykus. Tačiau ne visi pagalvoja apie metalą ir kalvystės gaminius, kaip žmogaus stiliaus elementus.

Batų apkaustai. Žinoma, jie labiau tikrų kaubojiško stiliaus gerbėjams, tačiau bet kokiu atveju juodo metalo apkaustas prie gerai priderinto stiliaus atrodytų daug efektingiau, nei paprastas naujosios kartos metalo gaminys.

Sąsagos. Šis elementas jau labiau priskiriamas ne klasikinei kalvystei, o metalo plastikai, tačiau išlieti unikalas sąsagas ir jas priderinti, kad ir prie klasikinio kostiumo būtų puikus elementas. Kuris būtų neakivaizdus, tačiau po kurio laiko krentantis į akis iš žavintis savo unikalumu. Kažkada draugas pasakojo apie auskarą liežuvyje, kad tai gali būti puikus elementas, kadangi jo nesimato kol neprasižioji, tuo labiau skylės jį išsivėrus taip aiškiai nesimatys, kaip lūpoje, ausyse ar antakyje. Tad iš pirmo žvilgsnio atrodai kaip ir normalus ir paprastas, o išlakai individualumą. Taip pat yra ir su sąsagomis. Jos iš pirmo žvilgsnio nelabai pastebimos, o vėliau atskleidžia žavesį.

Pakabukai ant kaklo. Jie tinka anaiptol ne visiems, tačiau smulkus keltų motyvo pakabukas būtų ne tik puikus talismanas, tačiau ir nepastebimas stiliaus elementas, kurį matytų ir suprastų vienetai.

Žiedai. Irgi gana intymi vieta. Todėl juos naudoja nedaug vyrų, tačiau tai labai tinkamas elementas pabrėžti savo socialinį statusą arba priklausymą tam tikrai bendruomenei, žiedus labai mėgsta įvairūs baikerių klubai ar kiti neformalių judėjimų šalininkai. Bet net jeigu nepriklausote klubui, įvijinis žiedas su mažu žalčiu ar šiaip kokiu motyvu derės prie beveik bet kokio (išskyrus sportinį) aprangos kodo.

Diržo sagtis. Čia jau dauguma kalvių gali kažką pasiūlyti, sagtys būna su daugeliu motyvų, įvairiais pagoniškais simboliais, Gediminaičių stulpais, Jogailos kryžiumi, įvairaus dydžio Vyčiais, įvairiais herbais ir kitais motyvais. Taip pat galima gauti ir su inicialais ar šiaip patikusia kompozicija, bet kokiu atveju toks diržas atrodys kiečiau negu įprastas, kad ir geras diržas su įprastais elementais.