Sidabriniai papuošalai

Sidabriniai papuošalai yra bene patys madingiausi bei populiariausi papuošalai ir tarp jaunų ir tarp senų ir tarp didelių ir tarp mažų ir tarp vyrų ir tarp moterų. Sidabras yra tarsi elegancijos ir jaunatviškumo simbolis, nes papuošalai, pagaminti iš šios medžiagos, stulbinančiai spindi ir nesendina taip labai, kaip mano manymu, auksas.

Sidabras yra tarsi aukso viduriukas – papuošalai, pagaminti iš šios medžiagos yra prieinamos kainos, tačiau nepaisant to, kad kaina nėra aukšta, sidabriniai papuošalai yra be galo, be krašto, be proto gražūs.

atsidaranti sirdeleSidabriniai papuošalai teikia naudą ne tik grožiui, bet ir sveikatai. Visi puikiai žinome, kad sidabriniai papuošalai puikiai pasitarnauja mūsų sveikatai ir turi gydomųjų galių. Tai didžioji dalis žmonijos žino jau seniai. Jau pačioje seniausioje senų senovėje senovės indų knygose buvo minima, kad vanduo būdavo dezinfekuojamas trumpam panardinant į įkaitintą sidabrą, arba ilgai laikant sidabro gabalėlį vandenyje. Taip pat, remiantis tradicinės medicinos faktais, manoma, kad nešiojant gana populiarų papuošalą – sidabrinę grandinėlę – galima pagaliau įgauti ramybę. Gydytojai taip pat pataria, kad jeigu jaučiatės irzlus, nervingas, neramus, susinervinęs, susierzinęs, amžinai piktas, dirglus, jautrus, nesutaria su artimaisiais, aplinkiniais, erzina praeiviai – padės sidabriniai papuošalai, tokie, kaip sidabrinės grandinėlės, apyrankės, žiedai. Šiuos sidabrinius papuošalus nešiodami jausitės ramūs, mieli, laimingi, švelnūs, draugiški, jūs būsite mažiau irzlūs, nervingi, neramūs, susinervinę, susierzinę, pikti, dirglūs, jautrūs, geriau sutarsite su artimaisiais, aplinkiniais, neerzins praeiviai.

atsidarantis medalionas nuotraukaiAnt mano stalo stovi vaza. Šalia jos guli daug daug sidabrinių papuošalų. Turiu labai daug sidabrinių auskarų, tai yra papuošalai, bet aš jų nenešioju. Dar daugiau turiu sidabrinių grandinėlių, jas kartais mėgstu užsidėti. Gaila, neturiu sidabrinių žiedų, šie papuošalai man labai gražūs. Man sidabras patinka labiau, nei auksas. Sidabriniai papuošalai atrodo elegantiškiau ir jaunatviškiau, nei auksiniai. Sidabrinius papuošalus daug kas mėgsta daug labiau, nei auksinius. Dažnas praeivis dažniau bus užsidėjęs sidabrinę apyrankę, nei auksinę, dažniausiai moterys būna įsivėrę sidabrinius auskarus, nei auksinius. Sidabriniai papuošalai dažniausiai visiems patinka labiau, nei auksiniai, nes sidabras yra paprastas, tačiau labai puošnus taurusis metalas.