Iphone telefonų naujienos

Žinoma jau girdėjote apie naujausius Apple produktus. Naujasis „iPhone 6 Plus” modelis suteikia galimybę matyti peizažinį vaizdą, todėl norėdami galite paversti telefoną ant šono ir pakeisti kai kurių tradiciškai portretiniu pavidalu pateikiamą aplikacijų vaizdą, taip padidinant jų funkcionalumą. Turėkite omenyje, kad didžioji dalis A8 procesoriaus galios išmaniajame telefone „iPhone 6 naudojama animuojant papildomus pikselius, kurių abiejuose „iPhone flagmanuose yra daugiau nei ankstesnės kartos telefonuose. Gera žinia: Jeigu turite „iPhone 5, „iPhone 5s ar „iPhone 5c, „Apple Watch kuo puikiausiai prie jo tiks – kai tik pasirodys prekyboje, kaip žadama, „2015 metų pradžioje. Taip pat nesileiskite apkvailinami teiginių, esą žaidžiant žaidimus su „iPhone 6 Plus galėsite džiaugtis geresne raiška nei naujos kartos konsolėse. Praktiškai tai reiškia, kad „iPhone 6 ir „iPhone 6 Plus telefonuose įdiegti žaidimai atrodys beveik lygiai taip pat, kaip ir žaidimai, kuriuos žaidėte kituose 64 bitų architektūros procesorių įrenginiuose su „iOS sistema. (Kalbant apie iphone rekomenduojų puikią parduotuvę iphone telefonų dėklai galite nedėkoti 🙂 ) Pats esu nusižiūrėjęs iPhone 5 ar 5S, kadangi pats jau esu turėjęs nemažai android telefonų, šiuo metu turiu LG G2, esu patenkintas, bet noriu išbandyt kažką naujo, kažką kitokio, tad mano akys nukrypo į iPhone. Remonto kainų vidurkis nuo 120Lt iki 400Lt ir dažniausiai nekyla problemų su naujų detalių paieška. Taip pat reikia pridurti, kad kainuoja ir telefonų dėklai.

Iphone ekranus perdirba kinijos kompanijos, t.y superka daužtus ekranus, specialia įranga (staklėmis) nuima daužta stiklą, priklijuoja su UV klijais naują ir ekranas vėl tampa naujas, bet ženkliai mažesne kaina. Jeigu tokie planšetėms dydžiui beveik nenusileidžiantys telefonai jums ne prie širdies (arba nežavi pati planšetinio kompiuterio ir telefono hibrido idėja), naujausio „iPhone galbūt ir neužsisakysite – bent jau kol kas. Didelį ekraną padės išnaudoti nauja operacinė sistema iOS 8, kuri buvo pristatyta birželio mėnesį, tuo tarpu jos debiutas rinkoje numatytas rugsėjo 17 d. Šią programinę platformą gaus iPhone 4S ir naujesni Apple išmanieji telefonai. Naujieji „Apple telefonai šią kliūti peršoka – galima ir kalbėtis, ir siųstis duomenis vienu metu. Jeigu esate naujas TELE2 klientas, atvykę į saloną atsiimti įrenginio galėsite pasirinkti telefono numerį. Nors jie ir nėra tokie absurdiškai dideli, tokie kaip 6,5 colio „ Sony gaminamas „Xperia Z Ultra, tačiau „iPhone 6 ir „iPhone 6 Plus yra tikrai gana dideli „iPhone gerbėjams, kurie dabar įpratę prie nuosaikaus dydžio, grakščių ir nedidelio storio išmaniųjų aparatų. Vis labiau primenantys mini planšetinius kompiuterius, telefonai siūlo aibę galimybių savo vartotojams, tad, jei siekiate būtent to, teks atsisakyti kitų patogumų.

Reikėtų pasirūpinti ir telefonų dėklais. Nesvarbu kokį telefoną pasirinkote, tačiau jį būtinai turite apsaugoti. Telefonų dėklų yra aibė, geriausia atsirasti elektroninę parduotuvę, kurioje yra  telefonų dėklai ir priedai. Pasižiūrėti, ką ji siūlo, apžiūrėti įvairius variantus, įvertinti skirtingų dėklų pliusus ir minusu, o tada galiausiai jau pirkti. Neverta tenkintis vien dėklu. Rekomenduojama pasižiūrėti ir apsauginę plėvelę, tačiau plėvelė sunkiai užsiklijuoja ir lengviau nusibraižo. Patartina pirkti apsauginį stiklą, jis lengviau užsiklijuoja ir mažiau braižosi, labiau apsaugo telefoną.