AYTE ART PAVEIKSLAI

AYTE ART paveikslai, tai nuostabūs meno kūriniai nutapyti su meile gamtai ir žmonėms. Šie paveikslai gali būti labai gera dovana jūsų mylimam žmogui ar pačiam sau, pasirinkimas toks įvairus, kad tiks kiekvienam skoniui, o ir esant poreikiui galima nutapyti pagal jūsų pageidavimus ir poreikius. Užsisakant paveikslą teikiama nemokama konsultacija, kurios metu atrandamas bendras kompromisas ir pasiekiamas geriausias rezultatas, taip pat parenkami rėmeliai.

Jūsų išsirinktu paveikslu gali būti pagyvintas ir papuoštas  namų interjeras, kaimo sodybos interjeras, buto interjeras, svetainės interjeras, virtuvės interjeras. Paveikslai ant sienos visada pagyvina bendrą atmosferą. Kartais užtenka tik šios paskutinės detalės, kad užpildytų namus, ofisą ar bet kokią mylimą erdvę. Taip pat šie meno kūriniai atpalaiduoja arba priešingai, skatina naujas emocijas, naujas mintis ar skatina mąstyti ir tyrinėti.

AYTE ART paveikslai  tapyba išsiskiria spalvingumu, moderniškumu, naudojamos kontrastingos spalvos. Taip pathomogenizuoja aliuzijas į praeities meną ir mus supančios aplinkos intensyvų spalvingumą. Naudojant  kontrastingas spalvas  siekiama maksimalios stebėtojo reakcijos. Nesunku pastebėti, kad paveikslų temos atspindi nuolatinio judėjimo, veržlumo, takumo įdėjas.

AYTE ART paveikslai naudojamos įvairios dailės technikos kaip tapymas ant drobės, aliejiniai dažai, akriliniai dažai, mišri technika. Ji priklauso nuo to, kokio rezultato norima pasiekti, kad paveikslas džiugintų, būtų kokybiškas ir atitiktų užsakovo poreikius.

Paveiksluose analizuojamos įvairios temos, kurios yra suskirstytos į: sparnai, moterys, abstrakcija, miestas, meilė, laimė, gamta (tinkantys paveikslai miegamajame, tokie kūriniai, kuriuose atsispindi peizažai, jūra, saulelydžiai, neverčiantys daug analizuoti ir atpalaiduojantys). Menininkė daug dėmesio skiria paveikslams moterų tema, juose atsiskleidzia moters grožis, jos trapumas ir unikalumas. Šiais kūriniais lyg norima sugražinti moterį į jos prigimtį, pasitikėjimą ir ramybę. Labai įdomūs miesto tematikos paveikslai, lyg gyvi ir atgyjantys, labiau drąsiems žmonems, megtantiems keliones ir įspūdžius, taip pat besidomintiems architektūra ir jos unikalumu bei grožiu.

Maloniai kviečiame apsilankyti www.ayteartpaveikslai.com svetainėje, pasigrožėti puikiais kūriniais ir jei susidomėsite susisiekti dėl platesnės informacijos. AYTE ART paveikslai  padarys Jūsų pasaulį spalvingesnį. Lauksime jūsų.