Biorevitalizacija – efektyvus veido odos drėkinimas

Negalite pasigirti tuo, jog Jūsų veido oda atrodo sveika ir išpuoselėta? Norėtumėte, kad ji atrodyti jaunatviškiau, gyvybingiau, o kremai, serumai bei kitos priemonės neatneša norimų rezultatų? Nenusiminkite, kadangi yra efektyvių būdų, kaip pagerinti savo veido odos būklę greitai ir efektyviai. Estetinė medicina kuo toliau tuo vis labiau tobulėja ir siūlo įvairias procedūras, kurios be chirurginių intervencijų padeda susigrąžinti bei išsaugoti odos grožį ir jaunystę. Viena iš tokių procedūrų yra biorevitalizacija.

Biorevitalizacija padės saugiai ir natūraliai pagerinti veido odos būklę ir ją atjauninti. Procedūros metu į odos vidurinį sluoksnį suleidžiami didesnės koncentracijos hialurono užpildai.  Hialurono rūgštis geba išlaikyti odą tinkamai sudrėkintą, tačiau, deja, jos kiekis organizme su metais vis mažėja. Biorevitalizacija būtent ir padeda atstatyti reikiamą hialurono rūgšties kiekį odoje. Ši procedūra bus naudinga norintiems efektyviai sudrėkinti odą, atstatyti jos elastingumą bei stangrumą, pristabdyti odos senėjimo procesus, pašalinti smulkias raukšleles. Taip pat ji gali būti atliekama profilaktiškai, norint išlaikyti veido odos grožį ir jaunystę.

Procedūra ilgai neužtrunka – jos trukmė įprastai yra nuo 30 iki 60 min. Jums pageidaujant, gali būti atliekamas vietinis nuskausminimas tam, kad procedūros metu nejaustumėte nemalonių pojūčių. Naudojant ploną adatą mikroinjekcijomis į vidurinį odos sluoksnį suleidžiamas preparatas. Po procedūros oda gali būti kiek paraudusi, tačiau tai išnyksta poros valandų bėgyje. Siekiant geriausio efekto rekomenduojama atlikti 3-4 procedūrų kursą su maždaug keturių savaičių pertraukomis. Vėliau norint palaikyti rezultatą rekomenduojama biorevitalizaciją atlikti 1 – 2 kartus per metus. Procedūra atlieka gydytojas – dermatologas.

Biorevitalizacija taip pat dažnai yra pasirenkama siekiant atgaivinti ir sudrėkinti išsausėjusią odą po žiemos arba vasaros, nes būtent tada odos būklė dažnu atveju suprastėja. Jokie kremai ar serumai nepadės pasiekti tokių rezultatų kaip ši moderni procedūra. Odos būklės pagerėjimas matomas jau po pirmos procedūros. Oda yra giliai sudrėkinama, tad pasidaro stangresnė bei švytinti, sumažėja raukšlelės, pigmentinės dėmės, išlyginama veido spalva. Jus puoš atjaunėjusi, sveika ir išpuoselėta veido oda!

Jeigu Jus domina biorevitalizacija Kaune, maloniai kviečiame apsilankyti Amber Esthetic estetinės dermatologijos klinikoje!