Dovana draugui

Dovana draugui – ką gi padovanoti? Vyrams dovaną išrinkti nėra labai sunku. Tereikia žinoti bent kelis pomėgius ir atsiveria dovanų lavinos.

Vyras mėgstą alų? Puiki dovana skardinis retro ženklas su alaus tematika, būna net medinių ženklų, ant kurių pritvirtintas alaus atidarytuvas, kas gi gali būti geriau? O gali, ir daug kas gali.

skardinis retro zenklas alaus atidarytuvas

Mėgsta rimtesnius gėrimus? Ne bėda, akmeniniai kubeliai atšaldyti viskiui ar kitiems gėrimams, ar stilingos, o gal net šviečiančios taurės – šūvis tiesiai į dešimtuką.

Draugas sportuoja? Gal reikėtų padovanoti ką nors iš sporto inventoriaus. Paprasta, jeigu draugas žaidžia tenisą arba badmintoną, čia visada yra didelis ir nuolatinis poreikis geriems kamuoliukams arba skrajukams. Kitoms sporto šakoms galima tiesiog padovanoti dovanų kuponą iš specializuotos sporto prekių parduotuvės.

Dovana draugui, kuris mėgsta krapštytis garaže? Puikiai tiks retro skardinis ženklas su garažo tematika. Kur kur, o garaže tai atrodys labai nuostabiai. Atrodys, kad čia jį rekomendavo pakabinti žymiausias Lietuvos dizaineris, kuris šiuo metu (2017.02) pakuojasi lagaminus emigracijai! Stilingi automobilių modeliai, kurie pagaminti iš varžtų, metalo atliekų, o gal net medžio. Kas gali būti geriau tikram garažiniui?

retro skardinis paveikslas zenklas

Juokingas arba asmeninis puodelis tikrai gali pradžiuginti bet ką, o jeigu dar pridėsite ir nuotaikingus marškinėlius – Jūs garantuotai laimite metų dovanotojo titulą!

Laikrodis neprasta dovana draugui. Taip taip, pasak prietarų, laikrodį dovanoti yra blogas ženklas! Bet atverkite langines, pažiūrėkite pro langą, Jūs netikėtai patekoti į 21 amžių, kuriame automobiliams nebereikia vairuotojų, kompiuteriai mokosi patys, atrandame planetas už 400 šviesmečių, dabar, kaip niekada, suvokiame visatos begalybę, tai gal jau laikas pamiršti prietarus ir pradėti dovanoti laikrodžius. Tamsieji viduramžiai baigėsi!

Šis straipnis Jums nedavė minčių, ką dovanoti draugui? Lieka tik vienas dalykas, dovanų kuponai, kuriuos galite įsigyti bet kurioje parduotuvėje, nes kiekviena rimta parduotuvė tokį turi. Todėl, jei stinga fantazijos ir norite lengviausio kelio / dovanų kuponas puiki išeitis.

Surasti dovaną draugui dar niekada nebuvo taip lengva!