Logotipų kūrimas: Kaip Sukurti Logotipą Pačiam?

Logotipų kūrimas - Kaip susikurti logotipą pačiam?

Pradedančiajam dizaineriui, arba įkuriančiam naują įmonę logotipų kūrimas gali būti nelengva užduotis, ypač, kai tai darote pirmą kartą. Būtent dėl šios priežąsties ir parengėme straipsnį, kuris padės jums susidaryti gerą pradžią.

Logotipų kūrimas - Kaip susikurti logotipą pačiam?

1. Naudokite logotipų kūrimo programą

Legvai pradžiai galite naudoti paprasčiausią įrankį – tai logotipų kūrimo programa. Šiame įrankyje visa grafinio dizaino medžiaga jau yra paruošta. Viskas, ką jums reikės padaryti, tai parinkti tinkamą šriftą, simbolį ir spalvas. Taigi, kad sukurti gražų logotipą, užtruksite vos keletą minučių. Net jeigu esate logotipų dizaineris, galite naudoti šį įrankį, kad kurti logotipus savo klientams. Taip sutaupysite daug laiko, nes didžioji dalis reikalingų grafinių resursų jau yra ten.

2. Visi nuo kažko pradeda

Jums nereikia būti menininku ar Pikaso, kad suprasti, kaip sukurti gražų logotipą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai šiek tiek pasukti galvą ir paieškoti įkvėpimo dizainerių galerijų puslapiuose, ir gražus logotipas jums pats ateis į galvą.

3. Logotipų kūrimas nėra madų šou

Mados ateina ir išeina. Visiškai normalu kas pusmetį pirkti po naują džinsų porą, bet kas pusmetį keisti logotipą – na, nelabai… Įvertinkite tai ir kurkite savo logotipą atsižvelgdami į šį faktorių. Kurkite logotipą, kuris puikiai atlaikys laiko faktorių – šiam rezultatui pasiekti rekomenduotume naudoti abstrakčias formas kaip simbolius. Abstrakčios formos niekada nesensta. Nesivadovaukite madomis, nebūkite, kaip visi. Logotipų kūrimas nėra madų šou. Išsiskirkite.

 

4. Juoda pirmiausia

Spalvinimo procesą palikite pabaigai, pirmiausia susikoncentruokite ties idėja. Jokios spalvos neišgelbės prasto logotipo, tad logotipa išvaizda turėtų būti pirmiausia, kuo rūpinsitės. Be to, pradėdami nuo jodos jau turėsite gražiai atrodantį vienspalvį logotipą, o vienspalvį logotipą teks naudoti tikrai dažnai.

5. Paprastas logotipas stiprina atpažinimą

Išlaikant paprastą dizainą jus išlaikote ir lankstumą. Paprastas logotipas atrodo puikiai tiek mažas, tiek didelis, tiek juodas, tiek spalvotas. Pažiūrėkit į tokius logotipus, kaip Apple, Samsung, Mercedes – Jie visi paprasti, tuo pačiu lengvai įsimenami.

Apibendrinant – nebijokite bandyti ir kurti – tai nieko nekainuoja. Daug kam pavyksta sukurti gražų logotipą jau iš pirmo karto.