Kaip išmaniai pirkti baldus internetu?

Interneto parduotuvės vis populiarėja ir daugelis vartotojų renkasi jas dėl patogumo, palankaus kainos ir kokybės santykio bei didelio asortimento. Žinoma, tai puikus pasirinkimas, kai ieškote konkretaus produkto, tačiau baldai – ilgalaikio naudojimo prekė, kuriai dažnai keliami specifiniai reikalavimai. Pirkti nestandartinius baldus internetu dar neseniai buvo sunkiai suvokiama, tačiau dabar tokią galimybę ir dar daugiau vartotojams siūlo baldų pirkimo internetu platforma Adaira.eu.

Baldų pirkimas internetu dar niekada nebuvo toks paprastas.
Pirkti baldus internetu – paprasta kaip išgerti puodelį kavos. Adaira.eu užpildykite užklausą ir gaukite iš karto keleto baldų gamintojų pasiūlymus.

Baldų pirkimas internetu, naudojantis Adaira.eu sistema yra paprastas ir atitinka visus vartotojo poreikius. Internetinėse parduotuvėse galima rasti jau pagamintus baldus, o pasinaudoję šia sistema vienu mygtuko paspaudimu pateiksite savo užklausą iš karto keletui gamintojų ir gausite geriausius jų pasiūlymus. Sistema suteikia galimybę įkelti brėžinius, eskizus ir baldų nuotraukas, todėl užsiregistravus Adaira.eu galima užsisakyti net ir nestandartinius baldų gamybą internetu, net neiškeliant kojos iš namų.

Esminis sistemos ir elektroninių parduotuvių skirtumas yra tai, kad Adaira.eu siūlo galimybę rinktis iš keleto baldų gamintojų ir gauti geriausius pasiūlymus. Kiekvieno vartotojo poreikiai yra skirtingi: vieni ieško mažiausios kainos, kiti – aukštos kokybės, o kartais prireikia ir tokio baldo, kurio išvaizdai skiriame didžiausią reikšmę. Vartotojui suteikiama laisvė rinktis, nes skirtingai nei elektroninėse parduotuvėse, Adaira.eu sistemoje nėra jokių katalogų ar baldų sandėlyje likučių – čia galite užsisakyti savo svajonių baldą, tiesiog pateikdami vieną užklausą ir iš visų baldų gamintojų pasirinkdami tą, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius.

Eidami į baldų saloną ir teiraudamiesi baldo gamybos sąlygų pas skirtingus gamintojus sugaišite daug laiko. Kiekvienam jų reikės kaskart pasakoti, kokio baldo norėtumėte. Pateikiant užklausą internetu, pakanka ją užpildyti vieną kartą ir visi baldų gamintojai ją matys. Be to, nebereikės pasakoti savo vizijos – čia pat pateikite ir internete rastų baldų pavyzdžių, taip rasti bendrą kalbą su baldų gamintojais bus paprasta ir greita. Adaira.eu – tarsi virtuali erdvė, kurioje susitinka Lietuvos baldų gamintojai ir pirkėjai, turintys konkrečius reikalavimus savo ieškomam baldui. Tai išmanus baldų pirkimas internetu, nes realiu laiku pateikiami pasiūlymai vartotojo užklausai, iš kurių galima pasirinkti tinkamiausią variantą.