Kaip išsirinkti papuošalus?

ranku darbo papauosalaiKiekviena moteris mėgsta puoštis. Todėl papuošalai ir aksesuarai yra kiekvienos moters neatskiriama garderobo dalis.

Jei jau išsirengėte pirkti papuošalų, tuomet jums šis straipsnis bus vertingas. Jame rasite naudingų patarimų, į ką atkreipti dėmesį, kad atrodytumėte tiesiog stulbinamai. Kai  kurios moterys mano, kad papuošalai turi būti iš brangaus metalo, nes kitu atveju nebus stilingas papuošalas.

Dažnai papuošalai iš aukso, sidabro, platinos siejami su prabanga. Tačiau, kad ir  šių metalų pagamintas papuošalas turėtų turėti savo stilių, dizainą. Savitą stilių ir išskirtinumą visada turės rankų rankų darbo papuošalai.

Turbūt pastebėjote, kad pastaruoju metu madingi papuošalai iš įvairių akmenėlių. Atminkite, kad papuošalo paskirtis yra puošti moterį, todėl jis turi būti ne tik išvaizdus, bet pabrėžiantis jūsų asmenybę, jūsų individualumą. Dažnai aksesuarai apie moterį pasako daugiau negu prabangi suknelė ar nauja šukuosena.

Daugelis moterų sutinka, kad puoštis per šventes ar laisvalaikiui tai būtina. Tačiau darbe dažnai moterys vengia papuošalų ar ryškesnių akcento detalių. Žinoma moteris darbe neturėtų būti apsikarsčiusi kaip Kalėdų eglutė. Labai svarbu mokėti atskirti kurie papuošalai yra dienai, kurie vakarui. Darbe labiau tinkami pigesni juvelyriniai dirbiniai, pavyzdžiui galima pasipuošti įvairia bižuterija, o vakare dera parodyti ir  šeimos brangenybes, vertingus ir stambius papuošalus.

Atkreipkite dėmesį į pagrindinius kriterijus pagal ką galima pasirinkti papuošalus.

  1. Atkreipkite dėmesį, kad jei dėvite drabužius kokios nors spalvos, papuošalų spalva turi derėti arba būti neutrali Jei dėvite paprastus, pastelinius drabužius, papuošalų spalva gali būti ryškesnė, gali būti jūsų aprangos akcentu. Jei dėvite ryškius drabužius, ryškesni papuošalai gali būti, tačiau jie neturi būti labai dideli. Prie juodos spalvos.
  2. Atkreipkite dėmesį į papuošalų formą. Jei dėvite suknelę ar palaidinę atvira iškirpte, ant kaklo galite užsidėti masyvesnį papuošalą, kuris ne tik pridengs jūsų kaklą, bet ir bus jūsų aprangos akcentas. Jei drabužio apykaklė yra uždara papuošalas neturi būti masyvus.
  3. Papuošalas derinamas prie aprangos stiliaus. Jei jūsų apranga yra konservatyvi, pavyzdžiui dėvite klasikinį kostiumėlį, papuošalai turėtų būti skoningi ir kuklūs. Venkite itin žėrinčių, masyvių papuošalų.

Taigi, mielos moterys, puoškitės, ieškokite papuošalų, kurie jums patinka, suteikia individualumo. Kartais įvairios aprangos detalės, tokios kaip skaros, šaliai, gali būti vertinami kaip papuošalai. Jie gali suteikti jūsų garderobui skonio ir išskirtinumo.