Misija: atnaujiname savo vyrišką garderobą

Ar kartais ne laikas atnaujinti savo vyrišką garderobą? Nors paprastai statistinis Lietuvos vyras nėra linkęs dažnai atsinaujinti savo drabužių ir turimų aksesuarų, tokių kaip vyriškos piniginės, vyriškos tašės, kelnių diržai ar batai, tačiau užsiėmę šiuo reikalu, vyrai stengiasi nusipirkti tokius daiktus, kurie tarnautų jiems ne vienerius, ar dvejus metus.

Jei Jūs būtent toks vyras, pasirenkite nusimatyti pakankamai didelį biudžetą, kadangi kokybiški, ilgaamžiai bei madingi produktai, kurie būtų verti jūsų dėmesio, kainuoja daugiau nei paprasti. Tam, kad šis vyriško garderobo atnaujinimo procesas būtų sklandesnis, pasistengsime jį palengvinti įvardinę kelias, tačiau labai svarbias vyro įvaizdžiui, detales.

Vyriškos piniginės ir kortelių dėklai

Atsakykite sau į klausimą – koks vyras kartu su savimi nesinešioja piniginės? Kadangi tai vienas iš pagrindinių vyriškų aksesuarų, vyriška piniginė privalo būti jūsų garderobe. Tokiu atveju jei kartu su savimi nešiojat tik banko mokėjimo ir nuolaidų korteles, vertėtų pamąstyti ir apie kortelių dėklą.

Kelnių diržas

Tikram vyrui – kokybiškas kelnių diržas privalomas, ir geriausia būtų, kad diržas būtų pagamintas iš kokybiškai išdirbtos galvijų odos. Toks diržas ne tik suteikia vyrui prabangos pojūtį, bet ir leidžia džiaugtis kokybišku diržu dar ilgus metus.

Vyriškos tašės

Kiek vyrų turi vyrišką tašę? Tikrai nedaug, todėl daugelis vyrų savo daiktus nešioja rankose arba dar blogiau, savo kelnių ar švarko kišenėse. Tai yra ne tik nepatogus sprendimas, bet daiktai Jūsų švarko kišenėje gali ištampyti ir patį švarką. Todėl įsigiję vyrišką tašę, galite būti tikri dėl keleto dalykų: pirma – tikrai išsiskirsite iš minios, ir antra – susikursite originalų įvaizdį.

Vyriški batai

Jokia čia naujiena, bet pasikartokime dar kartą, kad moterys pirma dėmesį atkreipia ne į vyro akis, o į jo batus. Todėl jei norite patikti moterims – būtinai pasirinkite tinkamą bei kokybišką apavą ir pasirūpinkite, kad jūsų batai būtų visuomet švarūs.

Tiesą sakant, šiuo straipsniu vyriškų aksesuarų sąrašas nesibaigia. Vyriškos piniginės, diržas tašė ar batai, tai tik patys pagrindiniai bet ne visi vyriški aksesuarai. Kiekvienas vyras turi savo individualų stilių ir kelia skirtingus reikalavimus savo nešiojamiems aksesuarams, todėl rinkitės apgalvotai ir atrodykite stilingai.