Michelin TOP 3 vasarinės padangos

Artėjant vasaros sezonui daugelis vairuotojų suskubs ieškoti padangų savo automobiliams. Visada geriausia pasirinkti kokybiškas ir patikimas padangas.

michelin-padangosMichelin Primacy 3- ypač saugios Michelin padangos, pasižyminčios puikiomis stabdymo charakteristikomis ir puikia veikla ant šlapios kelio dangos stabdant, manevruojant ir posūkiuose. Michelin Primacy 3 padangų sukūrimui prireikė nuvažiuoti 20 milijonų kilometrų bandant jas įvairiomis vairavimo sąlygomis ir skirtingais kelių paviršiais. Specialiuose TUV atliktuose testuose su šiomis Michelin padangomis stabdymo kelias sutrumpėjo 2,2 metrais važiuojant sausa danga, ir 1,5 metru važiuojant ir stabdant sausa kelio danga. Testavimas buvo atliktas lyginant Michelin Primacy 3 vasarines padangas su keturiomis pagrindinėm konkurentėm. 2014 metais garsus vokiečių automobilių žurnalas “Auto Bild” šias padangas įvertino pirmąja vieta. 2015 metų Europiniame padangų bandyme Michelin Primacy 3 taip pat aplenkė visas konkurentes ir buvo pirmosios.

Michelin Latitude Sport – vasarinės padangos, skirtos ypač galingiems visureigiams. Šios Michelin padangos sukurtos taip, kad atlaikytų dideles apkrovas ir išlaikytų geriausią sukibimą. Michelin Latitude Sport padangas kaip originalią komplektaciją montuoja Porsche, Audi, Volswagen, Volvo automobilių gamintojai. Specialios FAZ technologijos dėka, padangos atlaiko didelį važiavimo greitį ir užtikrina aukščiausio lygio stabilumą, kurio reikia sportiniams automobiliams.

Michelin Pilot Sport PS2 – žemo profilio vasarinės Michelin padangos, pasižyminčios ypač dideliu našumu ir sportiškumu. Šias padangas kaip originalią komplektaciją montuojama tokiems sportiniams automobiliams kaip McLaren SLR, Porshe GT3, BMW Alpina Z8 ir kitiems. Michelin Pilot Sport PS2 padangos užtikrina aukščiausio lygio sukibimą posūkiuose ir tauką. Protekroiaus gumos mišinį sudaro du skirtingi junginiai: hibridinis silicis/juodasis karbonas susijungiantys su silicio dioksidu, išdėstytų taip, kad būtų užtikrinta maksimali trauka važiuojant dideliais greičiais tiek ant šlapio tiek ant sauso asfalto. Centriniu protektoriaus griovelių dėka suteikiama efektyvi vandens evakuacija iš padangos taip apsaugant nuo praslydimo pavojaus. Michelin Pilot Sport PS2 padangos yra mažesnio svorio, todėl važiavimo kokybė tampa geresnė. Michelin BAZ technologija išlaiko vienodą padangos dėvėjimąsi ir padidina stabilumą važiuojant dideliais greičiais.