Dantų balinimas ir priežiūra pagal italus

Ar mėgstate valytis dantis? O galbūt Jums jau pabodo mėtų skonis, tačiau nerandate alternatyvų? Dantų balinimas, apsauga ir gaivos pojūčio užtikrinimas – reikalavimai, kuriuos keliame kasdien naudojamai dantų pastai. Pagalvokite, jei viskas būtų truputį kitaip ir visos gerosios savybės tilptų vienoje pastoje, o be to dar būtų galima rinktis pastos skonį ir kaskart džiaugtis stilinga pakuote. Visa tai siūlo atrasti italai, kurie didžiuojasi savo Florencijoje gaminama dantų pasta „Marvis“.

Dantų balinimas pasta
Įvairių skonių balinanti dantų pasta

Dantų balinimas pasta

Balti dantys – nesenstantis grožio etalonas ir siekiamybė. Dantų balinimo priemonės yra įvairios, tačiau iš tikrųjų tą baltumą palaikyti padeda ir dantų pasta. „Marvis“ pastos išsiskiria savo stilinga pakuote: tai retro stiliaus aliuminio tūbelė su spalvingomis etiketėmis ir unikalios formos kamšteliu. Pakuotės spalvos žymi pastos skonius, kurių yra net septyni. Išsirinkite skonį, kuris Jums labiausiai patinka ir valymas bei dantų balinimas bus daug smagesnis. Atraskite gaivų jūros skonį, cinamoną, imbierą ar specialiai moterims skirtą jazminą ir dar daugiau skonių.

Visos skoninės dantų pastos taip pat turi ir mėtinį gaivumą, todėl išsivalius dantis ilgai galima džiaugtis neblėstančio šviežumo pojūčiu. Maloniai putojanti pasta užtikrina, kad bus išvalytas kiekvienas dantis, o geriausiam efektui galite naudoti itin stilingu dizainu išsiskiriantį to paties gamintojo dantų šepetėlį. Švelnios tekstūros ir derančių skonių pasta patikimai pašalina dantų apnašas, apsaugo nuo karieso ir akmenų susidarymo. Naudoti šias pastas ne tik naudinga, bet ir malonu. Balti dantys ir gaivos pojūtis privers Jus tapti tikrais šios pastos fanais, tokiais kaip ir  daugybė žmonių visame pasaulyje. Beje, turistai šias pastas iš Florencijos netgi parsiveža kaip suvenyrus – tai malonus atsiminimas apie kelionę ir puikiai praleistą laiką, kurį galite prisiminti kaskart, kai valotės dantis.

Visos šios pastos yra gaminamos pagal specialią technologiją, todėl puikiai valo dantis, suteikia ilgai išliekantį gaivumo jausmą ir užriktina baltą šypseną. Jei norite, galite rinktis ir pastą, kurios pagrindinė paskirtis yra dantų balinimas – tokią taip pat rasite šių skoninių pastų asortimente. Išmėginkite jas visas ir džiaukitės gražia pakuote, kuri kaskart valantis dantis praskaidrins nuotaiką.