Kaip pagyvinti įprastinę fotosesiją?

Šiais laikais, kai didžioji dalis nuotraukų yra skaitmeninės ir niekada taip ir netampa kūnu, fizinis nuotraukos čiupinėjimas teikia savotišką malonumą ir yra tarsi pramoga. Todėl vis dažniau vestuvių ir kitų švenčių proga šalia profesionalaus fotografo šventės rengėjai pasirūpina ir tuo, kad šventėje būtų bent vienas momentinis fotoaparatas. Vyresniems šventės svečiams tai sukuria savotišką nostalgiją seniems laikams, kai nuotraukos buvo vertinamos, o jaunuoliai smaginasi darydami pašėlusias asmenukes bei pozuodami su šventės organizatoriais. Ir visais šiais kadrais gali tuojau pat pasigrožėti iš fotoaparato išlindusioje nuotraukoje. Tačiau kaip dar labiau pagyvinti tokią, iš pažiūros ir taip smagią, fotosesiją?

Tai galima padaryti labai paprastai, tereikia, kad kartu su fotoaparatu šventės metu būtų ir fotosesijos atributai – tokie kaip šmaikštūs akiniai, pridedami ūsai, dirbtinės lūpos, spalvingi kaklaraiščiai ir panašiai. Fotosesijos atributų galima įsigyti pagal šventės tematiką – jų atskirai būna vestuvėms, gimtadieniams, vaikų šventėms, mergvakariams ir netgi dabar taip mėgstmiems švęsti babyshower’iams. Su tokiais atributais fotosesija tampa itin spalvinga ir pašėlusi.

O kaip visas turimas nuotraukas gražiai suarchyvuoti? Labai populiarus dalykas yra šventės metu turėti palinkėjimų knygą, į kurią šventės svečiai gali parašyti palinkėjimą ir įklijuoti čia pat padarytą momentinę nuotrauką. Nuotraukas įklijuoti taip pat labai paprasta, reikalingi tik lipnūs nuotraukų kampai, kurie ant nuotraukos uždedami per porą sekundžių ir šioji prilipinama į palinkėjimų knygą. Ir viskas – turime smagų fotoalbumą su puikių draugų palinkėjimais. Ko daugiau gali reikėti?