Kas yra lazerinis graviravimas?

Graviravimas lazeriu tai lazerinės technikos pagalba itin tikslus užrašo ar paveikslo perkėlimas ant daikto paviršiaus. Šiuo būdu perkelti galima net pačius smulkiausius užrašus ir raštus, kurių jokia kita technologija išgauti neįmanoma. Lazerinio pjovimo ar graviravimo procese lazerio spindulys išdegina daikto paviršių, todėl vaizdas perkeliamas ne tik itin tiksliai, bet tampa tikrai ilgaamžis. Lazerinis pjovimas ir graviravimas padeda įgyvendinti ne tik originalių ir vienetinių dovanų idėjas, bet greitai ir kokybiškai išpjauti bei išgraviruoti didelius kiekius užsakymų.

Lazeriu galima išpjauti fanerą, akrilą, odą, popierių, tekstilę, gumą, o išgraviruoti yra galimybė praktiškai ant visų įmanomų paviršių: medžio, stiklo, faneros, odos, metalo, plastiko, akrilo, gumos, akmens, keramikos, net ant kai kurių maisto produktų (riešutų, moliūgų, arbūzo ir pan.).

Galima graviruoti tiek su CNC freza (graviruota vieta nepakeičia spalvos), tiek ir su lazeriu (graviruota vieta patamsėja, plotas išdeginamas (tiek kiek reikia nuo vos įžiūrymo iki tamsaus).

Viena pagrindinių įmonių Vilniuje teikianti lazerinio pjovimo ir graviravimo paslaugas yra uab „fanerus“.

Išsamiau http://fanerus.lt/paslaugos/graviravimas-12/lt/

lazerinis graviravimas