Valentino dienos staigmenos: kaip tu nustebinsi mylimąjį?

valentino_diena

Valentino diena jau čia pat, o vis dar nežinote, kaip pasveikinti savo mylimąjį? Valentino diena – tai puiki proga dar kartą savo brangiam žmogui pasakyti koks jis mums yra svarbus. Nesigėdinkite savo jausmų ir negailėkite gražių žodžių savo mylimiesiems. O tam, kad ši diena būtų ne tik jausminga, bet įsimintina, pateikiame keletą idėjų kaip originaliai nustebinti savo mylimus vyrus.

Gundanti – romantiška asmenukė

Dauguma porų darbo dieną praleidžia atskirai, tačiau dėl išmaniųjų telefonų susisiekti galima vos tik prireikus. Ištobulėjus kameroms, daugelis taip pat pamėgo bendrauti siųsdami įvairias nuotraukas. Valentino dieną, norėdamos priminti apie save, nusiųskite mylimajam romantišką asmenukę. Keli tinkami variantai: asmenukė iš automobilių spūsties, kuria primenate, kad nesulaukiate akimirkos, kai susitiksite. Taip pat galite nusifotografuoti parduotuvės persirengimo kabinoje ir mestelti užuominą, kad ruošiatės ypatingam vakarui.

Norų išsipildymo kuponas

Ant gražių popieriaus gabalėlių dailiai surašykite arba sumaketuokite ir atspausdinkite paslaugų „sąrašą“, kurias Jūs išpildysite. Pavyzdžiui: atpalaiduojančio nugaros masažo kuponas; mėgstamo patiekalo kuponas; savaitės be priekaištų kuponas; mėsos dienos kuponas. Nepamirškite, kad kupono paslaugos turi atitikti jūsų vyro pomėgius, o ir jūs būkite atidžios, nurodydamos paslaugą, kad ją tikrai galėtumėte išpildyti.

Staigmena miegamajame

Valentino diena ne veltui laikoma romantiškiausia diena metuose. Jei norite nustebinti savo vyrą – pasipuoškite gundančia apranga. Seksualūs apatiniai nuginkluos ir pakerės. Tereikia užsukti į prekybos centrą, išsirinkti spalvą ir nėrinius. O jei laiko nėra – apatiniai internetu visada išgelbės.

Įspūdingi pietūs

Šis pasiūlymas puikiai tinka moterims, kurio virtuvėje įprastai nesisukioja. Nustebinkite savo mylimą vyrą tobulu patiekalu. Raskite jo mėgstamiausio maisto receptą, pasitreniruokite ir pagaminkite vyrui fantastiškus pietus ar vakarienę.

Meilės rašteliai

Jei turite galimybę, vakare paruoškite meilės raštelius, kuriuose atsispindėtų, kaip jį mylite ir kodėl kartu su juo esate laiminga. Paslėpkite juos įvairiausiose vietose: įkiškite į kelnių kišenę, užklijuokite ant veidrodžio vonioje, pakiškite cukrinę, įdėkite į priešpiečių dėžutę ar panašiai. Pasitelkite išradingumą ir jūsų antroji pusė jausis pamaloninta visą dieną.