Pilvo plastika – tai ne svorio mažinimo operacija – kada jos iš tiesų reikia?

Nors pilvo plastika nėra tik dabar atsiradusi operacija, vis dar sklando labai daug mitų ir neteisingų įsitikinimų apie šią operaciją. Vienas iš tokių mitų – kad „pilvo plastika atliekama tik tada, kai pacientė tiesiog nenori vargintis sportuodama ar tinkamai maitindamasi“. Tai visiškai nepagrįstas mitas, nes pilvo plastika iš esmės neatliekama didelį viršsvorį turintiems pacientas.  Pilvo plastika neatliekama tada, jei kūno masės indeksas viršija 27-28.

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas Med. M. Dr. Kęstutis Maslauskas pasakoja, kad dažniausiai priešingai – į konsultaciją dėl pilvo plastikos operacijos užsirašo ypač lieknos merginos, kurių pilvas, nepaisant visų sporto ir dietų pastangų, atrodo tarsi visada atsikišęs į priekį. Dažniausiai tokia situacija nutinka po nėštumo ar gimdymo, kuomet prasiskiria pilvo raumenys ir tada jokios kitos priemonės negali padėti sutvarkyti šios problematiškos kūno vietos. Plastikos chirurgo Kęstučio Maslausko internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/pilvo-plastika/ galima rasti visą išsamią informaciją apie tai kada, kam ir kodėl gali būti reikalinga pilvo plastika.

Dažnai pilvo plastika atliekama kartu su kita operacija – riebalų nusiurbimu. Tačiau nereikia pamiršti, kad ir šiuo atveju, kai reikalingas riebalų pašalinimas, vis tiek operacijai atlikti galioja tie patys reikalavimai kūno masės indeksui. Todėl pacientus, kurie tikisi, kad šios dvi operacijos lengvai padės išspręsti viršsvorio problemas dažnai tenka nuvilti ir pirmiausiai siųsti pas sporto ar sveikos mitybos specialistus, kad pirma padirbėję su jais galėtų grįžti ir tik tada jiems bus atlikta pilvo plastika.

Plastikos chirurgo Kęstučio Maslausko internetinėje svetainėje https://www.drmaslauskas.lt/pilvo-plastika/ taip pat galite rasti visą išsamią informaciją apie tai, ką būtina žinoti ruošiantis pilvo plastikos operacijai. Svarbu nepamiršti, kad pilvo plastika – tai nėra būdas išvengti sveiko gyvenimo būdo, tai greičiau operacija, kuri reikalinga ir gelbsti tada, kai jos tikra reikia, nes nei sportu nei sveika mityba neįmanoma sutvarkyti prasiskyrusių pilvo raumenų. Plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas kviečia užsirašyti konsultacijai tam, kad būtų galima įvertinti kiekvieną situaciją individualiai ir nuspręsti, ar reikalinga pilvo plastikos operacija.